Office manager - Administratíva

HESCON s. r. o.

Miesto práce
Námestie sv. Anny 7269/20c, Trenčín
Termín nástupu
01.02.2019
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
900 € + variabilná zložka + 13. a 14. plat

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hlavné úlohy:
- Administratívna podpora managementu a projektantom
- Administratívne a kancelárske práce.
- Plotrovanie, tlač, kopírovanie a kompletizovanie projektovej dokumentácie.
- Práca na počítači – Excel, Word, Power point, Outlook.
- Napĺňanie firemného informačného systému potrebnými dátami.
- Zodpovedanie za nákup kancelárskych potrieb, občerstvenia a vybavenia
kancelárií.
- Triedenie pošty a jej evidencia.
- Pripravovanie podkladov pre mzdy a účtovníctvo.
- Zabezpečovanie servisných opráv hnuteľného a nehnuteľného majetku.
- Komunikácia s úradmi a inštitúciami.
- Napĺňanie ISO štandardov
- Komunikácia v mene firmy,
- Zabezpečenie seminárov, firemných podujatí
- Realizácia marketingových aktivít

- flexibilná pracovná doba
- firemný telefón
- osobnostný a kvalifikačný rozvoj - možnosť školení
- pravidelné športové a kultúrne firemné akcie
- stabilita profesionálneho zázemia
- adekvátne ohodnotenie
- príjemné pracovné prostredie
- mladý a entuziastický kolektív
- príspevok na športové aktivity, vzdelanie
- ovocný deň

Prosíme o zaslanie žiadosti a CV v slovenskom jazyku e-mailom na kontaktnú adresu.
Na dokumentoch uvádzajte nasledovný súhlas so spracovaním osobných údajov:
Súhlasím, aby spoločnosť HESCON s.r.o. spracovávala moje osobné údaje pre účely sprostredkovania práce v súlade so zákonom č. 122/2013 Z.z. Zákon o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov na dobu neurčitú.
Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

31.1.2019 (ostáva ešte 14 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

SOŠ Stavebná - odbor Technické a informačné služby, pozemné, ekonomické, stavebné

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Hospodárska korešpondencia - základy
Strojopis - základy
Podvojné účtovníctvo - základy
Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý
Microsoft Outlook - základy
POHODA - základy
AutoCAD - základy

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- požadované vzdelanie stavebná priemyslovka - odbor technické informačné služby
- tvorivosť, samostatnosť, flexibilita, zodpovednosť

Sme architektonicko-inžinierska kancelária, ktorá vznikla na začiatku roku 2008. Jej zakladateľ, autorizovaný stavebný inžinier Erik Hrnčiar, sa po skúsenostiach v oblasti projektovania a navrhovania nosných konštrukcií stavieb ako aj riadenia projektov, rozhodol založiť vlastnú spoločnosť a vytvoril tím skúsených projektantov a statikov, ktorý Vám dnes prezentujeme pod hlavičkou spoločnosti HESCON s.r.o., ktorá patrí k popredným kanceláriám v SR.

Našim klientom poskytujeme KOMPLEXNÉ PROJEKČNÉ RIEŠENIA A SLUŽBY v oblasti projektovania stavieb a konštrukcií. To zahŕňa aj vytvorenie štúdie, jej ďalšie spracovanie až po realizačný projekt. Nosné konštrukcie stavieb spracovávame až do výrobnej dokumentácie.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

Nám sv. Anny 7269/20C
911 01 Trenčín

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Erik Hrnčiar
Tel.: +421 911 509 411
E-mail: poslať životopis
ID: 3573159   Dátum zverejnenia: 10.1.2019   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   900 € + variabilná zložka + 13. a 14. plat