Cost manager (tvorba cenových ponúk projektov - služieb)

HESCON s. r. o.

Miesto práce
Trenčín
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok
Termín nástupu
dohodou
1 000 - 1 600 EUR/mesiac+ pohyblivá zložka osobné hodnotenie , 13. a 14. plat (ponúkaný plat závisí od seniority a skúseností kandidátov)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

V HESCONe spájame šikovných ľudí a moderné technológie, aby sme spoločne zanechali rukopis na zaujímavých a jedinečných projektoch doma i v zahraničí. Pri pracovnom nasadení nás spája vysoká odbornosť, pružnosť a precíznosť v detailoch.

Máte skúsenosti v oblasti tvorby cenových ponúk projektov (služieb) v stavebníctve?

Ak áno, zašlite svoj životopis, skontaktujte sa s nami a zistite viac o možnosti zamestnať sa v našej spoločnosti.

ČO BUDEŠ U NÁS ROBIŤ?

- evidencia dopytov na projekty a služby, príležitostí do informačných systémov
- analýza dopytov a príprava základných údajov podľa check listu
- príprava cenových ponúk projektov pre klientov v spolupráci s obchodným a technickým oddelením
- kompletizácia a odoslanie cenových ponúk projektov
- spracovanie zákazkových kalkulácií a odovzdanie kompletných podkladov pre realizáciu zákaziek projektovým manažérom
- príprava objednávok a zmlúv o dielo
- tendrovanie subdodávateľov - profesistov
- vyhodnotenie ponúk subdodávateľov (cenová a kvalitatívna stránka)
- kontrola fakturácie subdodávateľov

ČO TI DÁME?
Istotu, že pracuješ pre spoločnosť, kde získaš dobré finančné ohodnotenie a stabilitu profesionálneho zázemia.

PREČO BY SI MAL POSLAŤ CV?
Šikovní a skúsení ľudia sú základom nášho úspechu. Budeš súčasťou skvelého tímu kreatívnych ľudí.
Zarábaš už počas úvodného zaškolenia.
Postupne sa zlepšuješ, takže neskôr to všetko zvládneš bez zbytočných stresov.
Zabezpečený je pre Teba kariérny rast pod vedením skúseného tímu a vedúceho ateliéru. Máš možnosť školení a rásť nie len osobnostne ale aj kvalifikačne.
Získaš dobré finančné ohodnotenie a stabilitu profesionálneho zázemia.
Dostávaš osobitné odmeny za mimoriadne výsledky a prínos pre spoločnosť.

Pripravené sú pre Teba aj mnohé iné benefity ako je príspevok na športové aktivity a možnosť získať kartu Multisport, príspevok na vzdelávanie. Pravidelne sú organizované športové a kultúrne podujatie, kde sa náš team ešte viac zocelí a utuží.

- HomeOffice
- MultiSport CARD
- odmena za odpracované roky
- ovocný deň
- profesijný rast pod skúseným tímom
- práca v mladom entuziastickom kolektíve na zaujímavých projektoch doma i v zahraničí
- osobitné odmeny za mimoriadne výsledky a prínos pre spoločnosť
- stabilita profesionálneho zázemia
- práca s najmodernejšími softvérami
- pravidelné športové a kultúrne firemné akcie
- osobnostný a kvalifikačný rozvoj - možnosť školení
- príspevok na športové aktivity, vzdelanie

Informácie o výberovom konaní

ČO POTREBUJEŠ UROBIŤ ?

Potrebné je zaslať žiadosť a CV v slovenskom jazyku e-mailom na kontaktnú adresu. Životopis si dôkladne preštudujeme a starostlivo zvážime všetky uvedené skutočnosti v súvislosti s požiadavkami na danú pozíciu.

Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov.

Na dokumentoch je potrebné uvádzať nasledovný súhlas so spracovaním osobných údajov:
Súhlasím, aby spoločnosť HESCON s.r.o. spracovávala moje osobné údaje pre účely sprostredkovania práce v súlade so zákonom č. č. 18/2018 Z.z....

Požiadavky na zamestnanca

nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

VŠ technická

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1) alebo Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Hospodárska korešpondencia - Základy
Microsoft Excel - Expert
Microsoft Word - Expert
Microsoft Project - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Základy
AutoCAD - Základy

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

1

- tvorivosť, samostatnosť, poctivosť, úprimnosť, cieľavedomosť

- požadované vzdelanie so zameraním na stavebníctvo
- analytické myslenie, pamäť na čísla
- zodpovednosť za výstupy
- vnímať súvislosti

- výborná znalosť práce na PC (MS Excel, MS Project)

Sme projekčno statická kancelária pôsobiaca na trhu od roku 2008. Sídlime v Trenčíne a máme pobočku v Košiciach. V HESCONe sme premenili víziu autorizovaného stavebného inžiniera Erika Hrnčiara rodinnej projekcie na domov pre nápady a inovácie. Vášeň pre pozemné staviteľstvo a statiku nás viedla k tomu, aby sme sa začali zdokonaľovať v oblasti komplexných projekčných služieb a optimalizácie statiky stavieb. Radi pracujeme smart a efektívne aj vďaka profesionálnym 3D softwarom.
V našom portfóliu nájdete rezidenčné komplexy, obchodné centrá, priemyselné budovy i budovy pre šport a vzdelávanie. Medzi našich klientov patria: developeri, investori, generálny dodávatelia, architekti, domáci a zahraniční výrobcovia oceľových a prefabrikovaných konštrukcií.
Zmyslom našej práce je projektovanie bezpečných budov, ktoré spájajú ľudí, vytvárajú partnerstvá a priateľstvá na dlhé roky.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 3557076  Dátum zverejnenia: 12.2.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 1 000 EUR/mesiac