Reagujte bez životopisu

Statik, konštruktér v programe SCIA a TEKLA Structures (TN, KE)

HESCON s. r. o.

Miesto práce
Košice
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť, internship, stáž
Termín nástupu
dohodou
1 100 - 1 800 EUR/mesiac+ pohyblivá zložka osobné hodnotenie , variabilná zložka za projekty + 13. a 14. plat (ponúkaný plat závisí od seniority a skúseností kandidátov)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

V HESCONe spájame šikovných ľudí a moderné technológie, aby sme spoločne zanechali rukopis na zaujímavých a jedinečných projektoch doma i v zahraničí. Pri pracovnom nasadení nás spája vysoká odbornosť, pružnosť a precíznosť v detailoch.

Chcete byť aj Vy súčasťou tímu, ktorý Vás podporí a bude pre Vás zdrojom nových skúseností a inšpirácii vo svete stavieb ?
Ak áno, zašlite svoj životopis, skontaktujte sa s nami a zistite viac o možnosti zamestnať sa v našej spoločnosti.

ČO BUDEŠ U NÁS ROBIŤ?
- návrh a posúdenie nosných konštrukcií v programe SCIA
- modelovanie a kreslenie konštrukcií pozemných stavieb v Tekla Structures
- koordinácia projektov so subdodávateľmi a profesiami
- vypracovanie dielenskej (výrobnej) dokumentácie konštrukcií

ČO TI DÁME?
Istotu, že pracuješ pre spoločnosť, kde získaš dobré finančné ohodnotenie a stabilitu profesionálneho zázemia.

PREČO BY SI MAL POSLAŤ CV?
Šikovní a skúsení ľudia sú základom nášho úspechu. Budeš súčasťou skvelého tímu kreatívnych ľudí.
Zarábaš už počas úvodného zaškolenia.
Postupne sa zlepšuješ, takže neskôr to všetko zvládneš bez zbytočných stresov.
Zabezpečený je pre Teba kariérny rast pod vedením skúseného tímu a vedúceho ateliéru. Máš možnosť školení a rásť nie len osobnostne ale aj kvalifikačne.
Získaš dobré finančné ohodnotenie a stabilitu profesionálneho zázemia.
Dostávaš osobitné odmeny za mimoriadne výsledky a prínos pre spoločnosť.
Pracuješ s najmodernejšími softvérmi ako je Nemetschek ALLPLAN, SCIA ENGINEER, , Tekla Structures na zaujímavých projektoch na Slovensku i v zahraničí.

Pripravené sú pre Teba aj mnohé iné benefity ako je príspevok na športové aktivity a možnosť získať kartu Multisport, príspevok na vzdelávanie. Pravidelne sú organizované športové a kultúrne podujatie, kde sa náš team ešte viac zocelí a utuží.

- HomeOffice
- MultiSport CARD
- odmena za odpracované roky
- ovocný deň
- profesijný rast pod skúseným tímom
- práca v mladom entuziastickom kolektíve na zaujímavých projektoch doma i v zahraničí
- osobitné odmeny za mimoriadne výsledky a prínos pre spoločnosť
- stabilita profesionálneho zázemia
- práca s najmodernejšími softvérami
- pravidelné športové a kultúrne firemné akcie
- osobnostný a kvalifikačný rozvoj - možnosť školení
- príspevok na športové aktivity, vzdelanie

Informácie o výberovom konaní

ČO POTREBUJEŠ UROBIŤ ?

Potrebné je zaslať žiadosť a CV v slovenskom jazyku e-mailom na kontaktnú adresu. Životopis si dôkladne preštudujeme a starostlivo zvážime všetky uvedené skutočnosti v súvislosti s požiadavkami na danú pozíciu.

Najvhodnejších kandidátov, ktorí majú požadované skúsenosti a zručnosti, pozveme na pohovor. Chceme vytvoriť atmosféru, kde sa budete cítiť príjemne a kde môžete ukázať to najlepšie z Vás. Okrem Vašich zručností a potenciálu je pre nás dôležité aby ste zapadli do tímu a mali blízko k našim hodnotám.

Na dokumentoch je potrebné uvádzať nasledovný súhlas so spracovaním osobných údajov:
Súhlasím, aby spoločnosť HESCON s.r.o. spracovávala moje osobné údaje pre účely sprostredkovania práce v súlade so zákonom č. č. 18/2018 Z.z....

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

VŠ pozemné stavby - odbor APS, statika, IKDS

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

TEKLA Structures - Expert
SCIA Engineer - Pokročilý
Allplan - Základy

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

3

Počet rokov praxe

3

- znalosť programu Tekla Structures - podmienkou
- znalosť programu SCIA ENGINEER - podmienkou
- znalosť programu Allplan - výhodou

- tvorivosť, samostatnosť, poctivosť, úprimnosť, cieľavedomosť

Sme rodinná firma ktorá sa neustále formuje na firmu zameranú na vzťahy a vyšší cieľ.
Náš tím tvorí do 20 ľudí inžinierov a statikov, ktorí sa venujú projektovaniu v oblasti stavebníctva pre rezidenčné a priemyselné stavby.
Sme skôr technická kancelária ako architekti, ale s koncept architektmi sa nám veľmi dobre pracuje. Inžinierskym službám sa venujeme už 15 rokov.
Medzi našich klientov patria developeri ako YIT; investori ako Metalport, OBI; generálny dodávatelia ako Betpres, ; architekti ako WHAT; domáci a zahraniční výrobcovia oceľových a prefabrikovaných konštrukcií ako Nordec, Zamaz.

V práci sa riadime hodnotami:
rešpekt, spolupráca, kreativita a nadšenie. Máme voči sebe vzájomnú dôveru, a preto sa môžeme spoľahnúť jeden na druhého. Vďaka inšpiratívnemu prostrediu a kolegom robíme prácu, ktorá dáva zmysel a nebojíme sa zdolávať aj tie najväčšie výzvy. Naše jedinečné projekty nám dávajú priestor pracovať na sebe a zdokonaľovať sa.

Našim heslom je pracuj ODVÁŽNE a komunikuj SRDCOM.

Sídlime v Trenčíne a máme pobočku v Košiciach.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 1526563  Dátum zverejnenia: 8.4.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 1 100 EUR/mesiac