Servisný technik - šéfmontér pre kotly na biomasu

HERZ, spol. s r.o.

Miesto práce
Slovensko (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
1.10.2022 ; dohodou
1 500 - 2 000 EUR/mesiac- Pohyblivá zložka mzdy je závislá od počtu servisných prehliadok, inštalácii a ziskovosti zákazky. - Pravidelná ročná valorizácia platu v závislosti na vývoji inflácie - Po odpracovaní druhého roku 13. plat - Po odpracovaní tretieho roku 14. plat

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Buďte aj vy súčasťou úspešného tímu, ktorý sa stará o najmodernejšie technológie obnoviteľných zdrojov energie pre vykurovanie a chladenie budov.
Vašou náplňou práce je servis, montáž, uvedenie do prevádzky a opravy kotlov na biomasu. Zákazky realizujeme na území Slovenska a čiastočne aj v Českej republike.
Súčasťou pracovnej pozícii je:
- Šéfmontáž nových väčších zariadení (1MW - 4MW)
- Montáž nových zariadení
- Pravidelný servis zariadení
- Opravy, výmeny náhradných dielov
- Parametrizácia riadiaceho softvéru zariadenia pre optimálny chod
- Riešenie havarijných situácii, havarijná pohotovosť
- Cestovanie za zákazkami s čiastočným prenocovaním
- Telefonická technická podpora pre zákazníka
- Technická podpora cez vzdialený prístup k kotlom
- Vypĺňanie servisných záznamov a výkazov o vykonanej práci
- Nutnosť neustále sa vzdelávať v danej oblasti

- Pravidelná ročná valorizácia platu v závislosti na vývoji inflácie
- Po odpracovaní druhého roku 13. plat
- Po odpracovaní tretieho roku 14. plat
- S kolegami sa stretnete a oddýchnete si pri varení gulášu alebo pri športových aktivitách
- Úspechy oslávite na koncoročnom večierku

Váš profesijný životopis s fotografiou a súhlas na spracovanie Vašich osobných údajov za účelom uskutočnenia
výberového konania zašlite na našu emailovú adresu. Následne prebehne výber z uchádzačov, ktorí budú
pozvaní na osobný pohovor alebo online pohovor, kde absolvujú I., II. kolo a III. osobnostný test a až následne Vás budeme informovať o výsledku.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

Elektrotechnik; Elektrikár; Strojár; Automechanik; Montér; Servisný technik; Zvarač

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Vyhláška 508/2009 Z.z. § 22 - Samostatný elektr. - Pokročilý
Manuálna zručnosť - Pokročilý
Zváranie elektrickým oblúkom - Pokročilý
Oprava strojov a zariadení - Pokročilý
Ochota cestovať - Expert
Technické myslenie - Pokročilý
Technické kreslenie - Základy
Čítanie projektovej dokumentácie - Pokročilý
Komunikačné schopnosti - Pokročilý
Príjemné vystupovanie - Pokročilý
Microsoft Excel - Základy

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

2

Počet rokov praxe

4

- pro-zákaznícky prístup
- cit pre techniku a stroje
- príjemné vystupovanie
- technické myslenie
- lojalita
- schopnosť cestovať a stretávať sa s zákazníkmi
- improvizácia v kritických situáciách
- ochota pracovať nadčas

Spoločnosť HERZ vznikla v roku 1896 v Rakúsku a odvtedy pôsobí celosvetovo v oblasti technických zariadení budov.
HERZ, spol. s r.o. zastrešuje slovenský trh, kde pôsobí úspešne už viac ako 29 rokov. Naša parketa je predaj armatúr pre vykurovanie, chladenie, pitnú vodu, plasthliníkových rozvodov, kotlov na biomasu, solárnych zariadení a tepelných čerpadiel.
Naším cieľom je byť pre zákazníkov partnerom, na ktorého sa môžu spoľahnúť a poskytovať služby, ktoré spolu s kvalitným produktom tvoria základ stabilnej a dlhodobej spolupráce.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 4399190  Dátum zverejnenia: 11.8.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 1 500 EUR/mesiac