Technický manažér pre servis obnoviteľných zdrojov energie, kotly na biomasu a tepelné čerpadlá, solárne systémy

HERZ, spol. s r.o.

Miesto práce
Bernolákovo
Termín nástupu
dohodou
1 500 - 2 200 EUR/mesiac- V hornej hranici mzdy je započítaná variabilná motivačná zložka v zmysle interných hodnotiacich kritérií a kvalifikačných predpokladov uchádzača. - 13. plat po jednom roku. - 14. plat po dvoch rokoch.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Buďte aj vy súčasťou úspešného tímu, ktorý sa stará o najmodernejšie technológie obnoviteľných zdrojov energie pre vykurovanie a chladenie budov. Budete zabezpečovať servis a inštalácie kotlov pre biomasu a tepelné čerpadlá. Vašou pracovnou náplňou na servisnom oddelení bude:
- Starostlivosť o zákazníkov a budovanie vzťahov
- Plánovanie a kontrola servisných činností a služieb
- Plánovanie a kontrola zdrojov pre servisné činnosti
- Riadenie inštalácií nových zariadení
- Participácia na obchodných rokovaniach a pri uzatváraní servisných a inštalačných zmlúv s obchodnými partnermi
- Zodpovednosť za ziskovosť jednotlivých zákaziek
- Vedenie, motivovanie, hodnotenie podriadených pracovníkov a externých pracovníkov
- Zodpovednosť za odborný rast servisných pracovníkov
- Spracovanie výkazov, štatistík, plánov
- Nakupovanie, objednávanie materiálov a služieb potrebných k servisnej a inštalačnej činnosti
- Komunikácia s dodávateľmi, výrobcami zariadení pri objednávaní náhradných dielov alebo pri technických konzultáciách.
- Čítanie výkresovej dokumentácie, stavebnej, konštrukčnej a elektrickej
- Parametrizácie riadiaceho softvéru
- Príprava technickej dokumentácie
- Kontrola kvality a funkčnosti zabudovaných zariadení a kvality vykonaných prác
- Predpokladá sa aj práca na zariadeniach priamo u zákazníka

- Pravidelná ročná valorizácia platu v závislosti na vývoji inflácie
- Po jednom roku 13. plat
- Po dvoch rokoch 14. plat
- S kolegami sa stretnete a oddýchnete si napríklad pri varení gulášu
- Keďže vieme, že práca môže byť vyčerpávajúca budete môcť pracovať v modernej budove, kde sú zabezpečené kuchynky pre občerstvenie, jedáleň a vonkajšia terasa ako oddychové zóny.
- Úspechy oslávite na koncoročnom večierku

Váš profesijný životopis a súhlas na spracovanie Vašich osobných údajov za účelom uskutočnenia výberového konania zašlite na našu emailovú adresu. Následne prebehne výber z uchádzačov, ktorí budú pozvaní na osobný pohovor, kde absolvujú I. a II. kolo. Po absolvovaní osobného pohovoru I.a II. kola bude nasledovať osobnostný test a až následne Vás budeme informovať o výsledku.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

technický smer; technická zabezpečenie stavieb; elektrotechnika; strojárenstvo, stavebníctvo

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Teams - Pokročilý
Autodesk AutoCAD alebo podobne CAD - Základy
čítanie stavebných výkresov - Základy
čítanie elektrotechnických výkresov - Pokročilý
čítanie konštrukčných výkresov - Pokročilý
automatizácia strojov (kotly, tep. čerp.) - Pokročilý
manuálna zručnosť: (montáže strojov, opravy) - Pokročilý
ekonomické zručnosti pre nákup, predaj, sklad - Základy
osvedčenie elektrotechnik §21, 508/2009 Z.z. - Pokročilý
manažerske schopnosti - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

vedúci servisu, vedúci údržby, servisný technik, stavebný inžinier, technický manažér

Počet rokov praxe

2

- schopnosť viesť a riadiť ľudí
- obchodné zručnosti
- pro-zákaznícky prístup
- príjemné vystupovanie
- technické myslenie
- lojalita
- analytické myslenie
- schopnosť dotiahnuť veci k záveru
- cestovať za účelom riešenia zákaziek

Spoločnosť HERZ vznikla v roku 1896 v Rakúsku a odvtedy pôsobí celosvetovo v oblasti technických zariadení budov.
HERZ, spol. s r.o. zastrešuje slovenský trh, kde pôsobí úspešne už viac ako 29 rokov. Naša parketa je predaj armatúr pre vykurovanie, chladenie, pitnú vodu, plasthliníkových rozvodov, kotlov na biomasu, solárnych zariadení a tepelných čerpadiel.
Naším cieľom je byť pre zákazníkov partnerom, na ktorého sa môžu spoľahnúť a poskytovať služby, ktoré spolu s kvalitným produktom tvoria základ stabilnej a dlhodobej spolupráce.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 3929679  Dátum zverejnenia: 31.8.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 1 500 EUR/mesiac