Junior marketingový manažér so zmyslom pre humor

HERRYS s.r.o.

Miesto práce
Žilinská 7-9, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
18.02.2018
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
800-1400

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Predávame nové i staré, malé i veľké, krásne i... A predáme ich všetky. Mladým alebo rodinám, z dediny i z mesta... Pre každého nájdeme skvelé miesto pre život. A to sa nám darí práve vďaka spolupráci obchodného tímu s naším marketingovým oddelením, ktoré sa stará o marketing našej spoločnosti i marketing našich partnerských projektov. Chceš nám s tým pomôcť? Je to výzva i zábava zároveň. Marketing v oblasti nehnuteľností má svoje špecifické pravidlá. A my Ťa ich naučíme. Budeme veľmi radi, ak aj Ty naučíš niečo nás. Prečítaj si, čo Ťa čaká a čo Ti ponúkame a ozvi sa nám.

Čo ťa v práci čaká?
- plánovanie, nákup a monitoring online kampaní,
- manažovanie, kontrola a reporty Google PPC kampaní,
- Google Analytics – monitoring a vyhodnocovanie,
- správa obsahu firemného webu a jeho kontrola, bannery na hlavnej stránke,
- firemné videá – scenáre + zabezpečenie produkcie,
- komunikácia s dodávateľmi a partnermi,
- tvorba firemného newslettra,
- návrh a komunikácia rozpočtu na marketingové aktivity,
- evidencia marketingových nákladov,
- komunikácia, vyjednávanie s partnermi, médiami a príprava podkladov pre partnerov (grafika, tlačoviny, texty a iné),
- monitoring trhovej situácie a marketingových aktivít konkurencie,
- príprava PR článkov,
- organizovanie interného marketingu pre zamestnancov spoločnosti.

- práca v mladom a kreatívnom kolektíve,
- zodpovedajúce ohodnotenie,
- zázemie stabilnej spoločnosti,
- príjemné pracovné prostredie,
- práca na rôznorodých, zaujímavých projektoch,
- možnosť spoznávania nových technológií,
- podpora vzdelávania,
- pravidelné teambuildingy, firemné večierky, športové firemné akcie.

V prípade záujmu zašlite svoj stručný štruktúrovaný životopis v SJ spolu so súhlasom na spracovanie osobných údajov na e-mailovú adresu v inzeráte. Kontaktovať budeme iba vybraných uchádzačov, za porozumenie vopred ďakujeme.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

marketing

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý
Google AdWords - základy
Google Analytics - základy

Počet rokov praxe

1

- kreatívne myslenie,
- zmysel pre detail a organizáciu,
- komunikatívny typ človeka,
- skúsenosť s tvorbou e-mailingu,
- skúsenosť so správou profilov na sociálnych sieťach,
- znalosť gramatiky na bezchybnej úrovni,
- dodržiavanie termínov a zadania,
- samostatné a proaktívne myslenie,
- chuť učiť sa nové veci, sledovanie trendov.

HERRYS je overená značka s dlhoročnými skúsenosťami v oblasti predaja rezidenčných nehnuteľností so špecializáciou na novostavby. Náš tím tvorí partia mladých, veselých a ambicióznych ľudí. Veľkosť nikdy nebola našim cieľom. No od začiatku vieme, že chceme byť najlepší. Prinášať úspech nielen našim klientom, ale aj ľuďom, ktorí s nami pracujú. Dôkazom, že naše úsilie nebolo márne sú i získané ocenenia. V rokoch 2012-2015 bola naša spoločnosť vyhlásená za najlepšiu realitnú kanceláriu na Slovensku s ocenením CIJ Best Local Real Estate Agency. A naša povestná tímová spolupráca nám v rokoch 2016 a 2017 priniesla ocenenie CIJ za najlepší obchodný tím, Best Local Power Team of the Year. V roku 2018 našu kanceláriu Národná asociácia realitných kancelárií Slovenska vyhlásila za REALITNÚ KANCELÁRIU ROKA 2018. Hľadáme kreatívnych ľudí, ktorí nám pomôžu sa ešte viac zlepšovať a budovať silnú a úspešnú spoločnosť.

Ak sme Ťa zaujali, poďme sa o tom porozprávať.

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov

Žilinská 7-9
811 01 Bratislava
ID: 2470971   Dátum zverejnenia: 8.2.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   800-1400