Senior Medical Consultant - Východní Slovensko

HERO CZECH s.r.o.

Miesto práce
Prešovský kraj
Druh pracovného pomeru
plný úväzok
Mzdové podmienky (brutto)
1 200 - 1 400 EUR/mesiac1200 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Náplň práce
• Denní kontakt s pediatry ve svěřeném regionu (Region: východní Slovensko).
• Spolupráce s nemocnicemi, a kojeneckými ústavy ve svěřeném regionu.
• Organizace seminářů a prezentace portfolia na seminářích.

Požadujeme
• SŠ/VŠ vzdělání (zdravotnictví, přírodověda a příbuzné obory)
• Zkušenost na obdobné pozici je výhodou.
• Zájem o oblast výživy.
• Proaktivní přístup a orientace na výsledek.
• Schopnost samostatně řešit zadané úkoly.
• Ochota dále se vzdělávat.
• Výborné komunikační, prezentační a prodejní dovednosti.
• Ochota cestovat a časová flexibilita.
• Znalost práce na PC(MS Office).
• ŘP skupiny B.

Nabízíme
• Zázemí silné mezinárodní potravinářské společnosti
• Práce v mladém dynamickém kolektivu
• Odpovídající finanční ohodnocení
• Profesionální zaškolení
• Možnost dalšího vzdělávání a profesního růstu
• Služební vůz s možností soukromého využívání
• Mobilní telefon, tablet

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1200 - 1400 Eur/měsíc, bonusy až 30%*

  • Zo zákona sme povinní zverejňovať základnú zložku mzdy avšak starostlivo prehodnocujeme špecifické skúsenosti a senioritu každého kandidáta a zohľadňujeme ich v konkrétnej ponuke.

Informácie o výberovom konaní

Požiadavky na zamestnanca

Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním

stredoškolské s maturitou
ID: 3740513  Dátum zverejnenia: 15.8.2019  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 200 - 1 400 EUR/mesiac1200 EUR/mesiac