Spoločnosť HERO GROUP je švajčiarska skupina s viac ako 130 ročnou históriou. Jedným z hlavných poslaní našej spoločnosti je stavať na tomto dedičstve a vyrábať tak čo najkvalitnejšie produkty z prvotriednych prírodných surovín, aby čo najlepšie vyhovovali našim spotrebiteľom. So značkami ako sú Sunar, Corny a Schwartau, patria k leaderom trhu v Slovenskej republike.

Obchodný zástupca / Sales Representative

HERO CZECH s.r.o.

Miesto práce
Prešov
plný úväzok
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
950 EUR/mesiac

Do nášho Slovenského tímu práve hľadáme skúseného obchodníka, ktorý by sa staral o zákazníkov tradičného trhu na východe Slovenska. Ste tímový hráč s ťahom na bránku? Druhotné vystavenie pre vás nie sú cudzí pojem, a súhlasíte s tým, že čím ich bude viac, tým lepšie? Viete, ako vyzerá ideálny plánogram a viete ho vyjednať? Ste kreatívny a radi prichádzate s návrhmi netradičných riešení? Potom možno práve vy budete vhodným kandidátom / vhodnou kandidátkou na pozíciu.

SALES REPRESENTATIVE SR

oblasť: Východné Slovensko (Prešovský a Košický kraj)

Náplň práce:

  • starostlivosť o jestvujúcich zákazníkov z oblasti tradičného trhu

  • vyhľadávanie nových obchodných príležitostí vo zverenej oblasti

  • plnenie predajných obratov na základe stanovených ročných predajných plánov,

  • zvyšovanie predajov výrobkov vo zverenom regióne,

  • implementácia marketingových aktivít v mieste predaja

Požadujeme:

  • min. stredoškolské vzdelanie

  • praxe z predaja FMCG výhodou

  • samostatnosť

  • schopnosť efektívneho plánovania

  • skúsenosti s vedením obchodného jednania

  • vodičský preukaz sk. B

  • znalosť práce s PC (Excel, Word)

Ponúkame:

  • zaujímavú a samostatnú prácu s významnými značkami

  • zodpovedajúce mzdové ohodnotenie

  • mobilní telefon, počítač, služební vůz i k soukromým účelům

  • nástup: od 1.6.2019

Kontakt

Adresa spoločnosti

Radlická 751
15800 Praha

Kontakt

ID: 3616867   Dátum zverejnenia: 8.3.2019
Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   950 EUR/mesiac