Majster údržby

HERN s.r.o.

Miesto práce
Námestovo
Termín nástupu
07.08.2023
Od 1 100 EUR/mesiacK základnej mzde sú vyplácané prémie vo výške od 0 - 25% - ich výška závisí od splnenia vopred dohodnutých cieľov Finálny plat bude závisieť od skúseností kandidáta. Možnosť získať príspevok na ubytovanie. Bližšie informácie na pohovore.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Riadenie členov úseku energetiky a správy budov (vzduch, technické plyny, VN)
- Organizácia činností súvisiacich s údržbou areálu (leto, zima)
- Rozdeľovanie úloh, kontrola ich plnenia
- Zodpovednosť za správne a efektívne vykonanie údržbárskych prác
- Kontrola pracovnej disciplíny členov
- Organizovanie okamžitého zásahu pri nečakaných poruchách
- Komunikácia s dodávateľmi
- V oblasti preventívnej údržby a opráv strojov zabezpečovanie všetkých činností v súlade s plánom údržby a opráv
- Špecifikácia potrieb nákupu náhradných dielov podľa dostupnej dokumentácie pre obsluhu jednotlivých strojov a zariadení
- Zodpovednosť za poriadok na dielni a za dodržiavanie BOZP a PO pridelenými zamestnancami

- mzda vyplatená najneskôr do 10. dňa v mesiaci,
- závodné stravovanie za 1€ na deň,
- pracovné oblečenie (pranie, údržba),
- dochádzkový bonus vo výške 8 násobku priemernej dennej mzdy,
- bohatý sociálny program,
- pravidelné prehodnocovanie mzdových taríf

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

technické

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

- Tímový prístup
- Analytické myslenie
- Organizačné schopnosti
- Chuť učiť sa a napredovať
- Elektrotechnické vzdelanie výhodou

HERN s.r.o. je pro-exportne zameranou spoločnosťou, ktorej zákazníkmi sú nadnárodné firmy a svetoví lídri vo svojich oblastiach pôsobenia: John Deere, Caterpillar, Bobcat, Jungheinrich, Mitsubishi, Kuhn.
Ako najväčší zamestnávateľ so slovenským kapitálom v Oravskom regióne sa zameriava na výrobu detailov a zvarencov pre traktory, zemné a cestné stroje, kombajny a poľnohospodársku techniku, ale aj manipulačnú techniku, ďalšie stroje a zariadenia.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov
ID: 4593322  Dátum zverejnenia: 10.7.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 100 EUR/mesiac