Junior Strojársky Technológ

HERN s.r.o.

Miesto práce
Kliňanská cesta 564, Námestovo
Termín nástupu
Dohodou
Od 1 000 EUR/mesiac+ 25 % prémie mesačne v závislosti od plnenia stanovených cieľov. Finálny plat bude závisieť od skúseností kandidáta.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Spracovanie technologických postupov
Spolupráca pri návrhu výroby nových výrobkov
Koordinácia výroby vzoriek, aplikácia know-how do postupov pre sériovú výrobu
Spolupráca s oddelením výroby, kvality
Spolupráca na optimalizácii procesov vo výrobe
Technická podpora pri sériovej výrobe

Pracovná zmluva na dobu neurčitú
Práca v stabilnej a rozvíjajúcej sa spoločnosti
Otvorená firemná kultúra naprieč všetkými úrovňami
Dochádzkový bonus vo výške 8 násobku priemernej dennej mzdy
Možnosť získať príspevok na ubytovanie najviac vo výške 300 € (v prípade dochádzania za prácou na "týždňovky")

Ďalšie benefity:
ZDRAVIE - vitamínové balíčky, finančná podpora pri dlhodobej PN, zdravá strava vo vlastnej jedálni spoločnosti, ovocie k obedu, pitný režim
KULTÚRA - prostredníctvom Osobného účtu sociálneho fondu preplatíme účasť na kultúrnych podujatiach a športové aktivity podľa výberu,
VÝHODNÝ NÁKUP – zľavy u našich partnerov
HERN MERCH - pracovné oblečenie, ktoré vyobrazuje jednotnú príslušnosť k spoločnosti ako k celku, pričom každý človek je rovnako významný a dôležitý, aj keď znáša rôznu zodpovednosť
INÉ - cena za stravovanie 1€/deň, penzijné pripoistenie po 1 odpracovanom roku, raňajky s generálnym riaditeľom, vianočné balíčky, odmenu za odporučenie kandidáta, príspevok pri pracovných a životných jubileách, možnosť požiadať o príspevok z nadácie alebo zo sociálneho fondu na krytie nákladov spojených s mimoriadnymi a negatívnymi životnými udalosťami, živelnými pohromami a pod.

Ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem pracovať v našej spoločnosti. Dovoľujeme si Vás informovať, že kontaktovať budeme len vybraných kandidátov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Strojárske technológie, priemyselné inžinierstvo

Ostatné znalosti

Autodesk AutoCAD - Základy
Pro/ENGINEER - Základy
Microsoft Office 365 - Mierne pokročilý

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Tímový hráč
Pragmatické myslenie
Orientácia na zákazníka
Anglický jazyk výhodou

HERN s.r.o. je pro-exportne zameranou spoločnosťou, ktorej zákazníkmi sú nadnárodné firmy a svetoví lídri vo svojich oblastiach pôsobenia: John Deere, Caterpillar, Bobcat, Jungheinrich, Mitsubishi, Kuhn.
Ako najväčší zamestnávateľ so slovenským kapitálom v Oravskom regióne sa zameriava na výrobu detailov a zvarencov pre traktory, zemné a cestné stroje, kombajny a poľnohospodársku techniku, ale aj manipulačnú techniku, ďalšie stroje a zariadenia.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov
ID: 4513858  Dátum zverejnenia: 3.2.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 000 EUR/mesiac