Manažér internej logistiky

HERN s.r.o.

Miesto práce
Kliňanská cesta, Námestovo
Termín nástupu
Dohodou
Od 1 700 EUR/mesiac+ 25% kvartálne prémie vyplácané v závislosti od plnenia stanovených cieľov, finálny plat bude závisieť od skúseností kandidáta

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme skúseného Manažéra internej logistiky, ktorý má znalosti v oblasti warehouse manažmentu a skladových zásob, vie čo je Milk run a Spaghetti diagram, viedol tím nevýrobných pracovníkov a má výborné komunikačné a organizačné schopnosti.
Očakávame, že bude s nami participovať pri implementácii nového logistického konceptu - interný transport, plynulý tok materiálu, vychystávanie materiálu, logistic train, min./max.

Aktuálne by kolega na tejto pozícii viedol tím 2 operatívnych nákupcov a 4 tímlídrov skladov. O úroveň nižšie pod neho spadá 18 skladníkov, 3 vychystávači/tzv. pickeri a 6 šoféri pre rozvoz rozpracovanej výroby.

Pracovná zmluva na dobu neurčitú - záleží nám na vytváraní dlhodobých vzťahov a dôvere
Spoluprácu so silnými zákazníkmi v segmentoch poľnohospodárskej, cestnej, stavebnej a
manipulačnej techniky
Prácu v stabilnej a rozvíjajúcej sa spoločnosti
Otvorenú firemnú kultúru naprieč všetkými úrovňami
Dochádzkový bonus vo výške 8 násobku priemernej dennej mzdy
Príspevok na ubytovanie najviac vo výške 300 € mesačne v prípade, že budete chodiť do práce na tzv. týždňovky
Možnosť osobného rastu a sebarealizácie
Zdravá strava vo vlastnej jedálni spoločnosti, pitný režim

Ďakujeme za Váš záujem pracovať pre našu spoločnosť. V rámci našich kapacitných možností môžeme kontaktovať len vybraných uchádzačov. Ak sa Vám neozveme, tak to nie je znak toho, že o Vás nemáme záujem. Dôvodom môže byť kvalitná skupina uchádzačov a vy sa do užšieho výberu nedostanete, alebo rozhodnutie obsadiť túto pozíciu interne, prípadne sme mohli nájsť medzičasom iné riešenie. Určite však neváhajte kontaktovať nás ak Vás ktorákoľvek pracovná ponuka zaujala.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

logistika, ekonomika, manažment

Prax na pozícii/v oblasti

riadiaca pozícia v logistike

Počet rokov praxe

5

"Just do it" prístup– koordinácia priamo na shopfloore
Výborné komunikačné a organizačné schopnosti (leadership)
Skúsenosť v odvetví automotive , prípadne v distribučnom sklade výhodou
Znalosť Office 365 (disk, mobile) a WMS ti výrazne ušetrí čas

HERN s.r.o. je pro-exportne zameranou spoločnosťou, ktorej zákazníkmi sú nadnárodné firmy a svetoví lídri vo svojich oblastiach pôsobenia: John Deere, Caterpillar, Bobcat, Jungheinrich, Mitsubishi, Kuhn.
Ako najväčší zamestnávateľ so slovenským kapitálom v Oravskom regióne sa zameriava na výrobu detailov a zvarencov pre traktory, zemné a cestné stroje, kombajny a poľnohospodársku techniku, ale aj manipulačnú techniku, ďalšie stroje a zariadenia.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov
ID: 4504906  Dátum zverejnenia: 22.2.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 700 EUR/mesiac