Business Project Manager

HERN s.r.o.

Miesto práce
Kliňanská cesta, Námestovo
Termín nástupu
Dohodou
Od 1 800 EUR/mesiac+ 25 % prémie kvartálne vyplácané v závislosti od plnenia stanovených cieľov. Ak sú skúsenosti a prax uchádzača na vyššej úrovni ako vyžadujeme v pracovnej ponuke, je možné dohodnúť vyššiu nástupnú mzdu.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme nového člena nášho tímu na strategickú pozíciu Business Project Managera - silnú osobnosť s pozitívnym a strategickým myslením a nadšením pre riadenie projektov (skúsenosťami v projektovom manažmente), s podnikateľským duchom, ktorý sa dokáže pozrieť na celkový obraz, ale aj na malé detaily, s pragmatickým prístupom, s fokusom na zákazníka. Čo bude Tvojou úlohou?

• zodpovedať za riadenie projektov od ich začiatku až po koniec,
• definovať ciele projektov na základe požiadaviek zákazníka,
• vypracovávať detailný harmonogram prác,
• riadiť, koordinovať a motivovať členov projektového tímu,
• kontrolovať dodržiavanie harmonogramu prác a stanoveného rozpočtu,
• komunikovať s členmi projektového tímu, dodávateľmi, vedením spoločnosti a pod.
• zodpovedať za ziskovosť zákazníckeho projektu aj pri sériovej výrobe.

Čo by ste ešte mali vedieť?

Tím obchodného oddelenia tvoria ďalší 3 Business Project Managers a 1 kolegynka na back office činnosti. Títo manažéri riadia "neformálne" tzv. Customer Focus Tímy, ktorých členmi sú skúsení technológovia, inžinieri kvality a technológovia zodpovedný za ponukové procesy. Táto pozícia organizačne spadá pod CEO a je pre nás kľúčová. Ak zvládneš štart a ukážeš dobrý leadership, k dispozícii bude pre teba aj služobné auto.
Celý tím sedí v open space kancelárii - všetci kolegovia po ruke, keď potrebuješ a ak chceš pracovať v tichu, je k dispozícii niekoľko mítingoviek. K kancelárii sa nachádza kuchynka a kávový servis ako benefit.
Aktuálne prebieha vo firme množstvo stavebných projektov, ktoré nám zlepšujú pracovné podmienky. Občas nás limitujú a obmedzujú (najmä hluk a prechod cez vrátnicu), ale tešíme sa na nový vizuál externých priestorov. Rozloha firmy je cca 3 tis. m2, takže ak počítaš kroky a máš rád osobný kontakt pri riešení problémov, môže to byť ďalší benefit pre teba.
Sme strojárska firma s dlhoročnou tradíciou na Orave, ktorá vyrába diely do strojov, ktoré hýbu svetom. Našimi partnermi sú silné značky v segmente poľnohospodárskej, stavebnej, cestnej a manipulačnej techniky. Viac na našom webe: www.hern.sk

Pracovná zmluva na dobu neurčitú - záleží nám na vytváraní dlhodobých vzťahov a dôvere
Spoluprácu so silnými zákazníkmi v segmentoch poľnohospodárskej, cestnej, stavebnej a manipulačnej techniky
Prácu v stabilnej a rozvíjajúcej sa spoločnosti
Otvorenú firemnú kultúru naprieč všetkými úrovňami
Možný príspevok na ubytovanie najviac vo výške 300 € mesačne

Ďalšie benefity:

ZDRAVIE - vitamínové balíčky, finančná podpora pri dlhodobej PN, zdravá strava vo vlastnej jedálni spoločnosti, ovocie k obedu, pitný režim
KULTÚRA - prostredníctvom Osobného účtu sociálneho fondu preplatíme účasť na kultúrnych podujatiach a športové aktivity podľa výberu,
VÝHODNÝ NÁKUP – zľavy u našich partnerov
HERN MERCH - pracovné oblečenie, ktoré vyobrazuje jednotnú príslušnosť k spoločnosti ako k celku, pričom každý človek je rovnako významný a dôležitý, aj keď znáša rôznu zodpovednosť
INÉ - cena za stravovanie 1€/deň, penzijné pripoistenie po 1 odpracovanom roku, raňajky s riaditeľom, vianočné balíčky, odmenu za odporučenie kandidáta, príspevok pri pracovných a životných jubileách od 100 € do 400 €, možnosť požiadať o príspevok z nadácie alebo zo sociálneho fondu na krytie nákladov spojených s mimoriadnymi a negatívnymi životnými udalosťami, živelnými pohromami a pod.

Informácie o výberovom konaní

Ďakujeme za Váš záujem pracovať pre našu spoločnosť.
Dovoľujeme si Vás informovať, že kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

obchod, strojárske technológie, ekonómia, manažment

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Microsoft Office 365 - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

Projektový manažment, obchod

Počet rokov praxe

5

Určite ti pomôžeme rásť a poskytneme priestor na vzdelávanie. No ak chceš zvládnuť štart, potrebuješ:
Prax min. 3 roky v projektovom riadení
Angličtinu na komunikačnej úrovni
Proaktívny prístup, výborné komunikačné a organizačné schopnosti
Pragmatický a agilný prístup k práci
Tímového ducha

HERN s.r.o. je pro-exportne zameranou spoločnosťou, ktorej zákazníkmi sú nadnárodné firmy a svetoví lídri vo svojich oblastiach pôsobenia: John Deere, Caterpillar, Bobcat, Jungheinrich, Mitsubishi, Kuhn.
Ako najväčší zamestnávateľ so slovenským kapitálom v Oravskom regióne sa zameriava na výrobu detailov a zvarencov pre traktory, zemné a cestné stroje, kombajny a poľnohospodársku techniku, ale aj manipulačnú techniku, ďalšie stroje a zariadenia.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov
ID: 4336733  Dátum zverejnenia: 26.7.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 1 800 EUR/mesiac