Projektový špecialista

HERN s.r.o.

Miesto práce
Kliňanská cesta 564, Námestovo
Termín nástupu
01.09.2021
1 200 - 1 500 EUR/mesiacDochádzkový bonus, Odmena za EBIT - splnenie celopodnikových ukazovateľov.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Otvárame novú pozíciu pre kolegu/kolegyňu, ktorý/á si nehľadá iba miesto, ale priestor na sebarealizáciu a možnosť pracovať na zaujímavých projektoch v oblasti BOZP, ENVIRO a HR! Projekty, ktoré otvárame sú totiž výnimočné! A to nielen svojim zámerom, ale aj spôsobom ich realizácie.

Ponúkame teda pracovný priestor pre niekoho, koho nebaví jednotvárna práca, ale na druhej strane má rád vo veciach poriadok a systém.
Hlavnou úlohou nášho interného Projektového špecialistu bude riadiť realizáciu pridelených projektov tak, aby bol dosiahnutý cieľ, zadania a úlohy boli vyriešené v dohodnutých termínoch a v rámci rozpočtu.

Ak vás baví organizovať zdroje do fungujúceho systému, ak je chuť neustále sa učiť u Vás prirodzenou vlastnosťou a sebarealizácia motivátorom, tak túto prácu určite zvládnete. Ozvite sa a radi s Vami otvoríme diskusiu o možnej spolupráci.

Pružný pracovný čas spojený s možnosťou pracovať z domu
Možnosť získať príspevok na ubytovanie alebo cestovanie
Aktívna podpora osobného rastu a rozvoja
Príspevok do III. piliera prostredníctvom zvolenej DDS
Zvýhodnená cena za stravovanie s cenou 1€
Príspevok pri pracovných a životných jubileách od 100 € do 300 €
Príspevok na krytie nákladov spojených s mimoriadnymi životnými udalosťami, živelnými pohromami a pod.
Príspevok za darovanie krvi v hodnote od 50 € do 250 €
Vitamínový balíček spravidla 2 x za rok

Ďakujeme za Váš záujme pracovať pre našu spoločnosť. Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

humanitný, ekonomický, právny

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

projektové riadenie, komunikácia, ľudské zdroje/BOZP/Enviro výhodou

Počet rokov praxe

1

samostatnosť
vnútorná motivácia a chuť učiť sa
flexibilita

HERN s.r.o. je pro-exportne zameranou spoločnosťou, ktorej zákazníkmi sú nadnárodné firmy a svetoví lídri vo svojich oblastiach pôsobenia: John Deere, Caterpillar, Bobcat, Jungheinrich, Mitsubishi, Kuhn.
Ako najväčší zamestnávateľ so slovenským kapitálom v Oravskom regióne sa zameriava na výrobu detailov a zvarencov pre traktory, zemné a cestné stroje, kombajny a poľnohospodársku techniku, ale aj manipulačnú techniku, ďalšie stroje a zariadenia.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov
ID: 4063521  Dátum zverejnenia: 26.7.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 1 200 EUR/mesiac