HR špecialista

HERN s.r.o.

Miesto práce
Kliňanská cesta, Námestovo
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
900 EUR/mesiac+25 % prémie v závislosti od plnenia stanovených cieľov (spolu cca brutto 1125 €). Dochádzkový bonus, Odmena za EBIT - splnenie celopodnikových ukazovateľov. Ak sú skúsenosti a prax uchádzača/čky na vyššej úrovni ako vyžadujeme v pracovnej ponuke, je možné dohodnúť vyššiu nástupnú mzdu.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Volám sa Silvia a pracujem ako HR špecialista vo výrobnej spoločnosti HERN už viac ako 12 rokov pod vedením skúseného HR manažéra a právnika v jednej osobe. Náš tím dotvárajú dve profesionálne mzdové účtovníčky, ktoré zastrešujú aj personálnu oblasť ľudských zdrojov. Keďže sme sa ako firma rozrástli a máme ambiciózne ciele na nasledujúce obdobie, rozhodli sme sa ponúknuť príležitosť ďalšej šikovnej a skúsenej osobe, ktorá sa nebojí výziev a riešiť aj iné neštandardné úlohy, ktoré prináša pracovný život. Ponúkame priestor na rozvoj a sebarealizáciu.

Náplň práce vhodne prispôsobíme skúsenostiam, predbežne sa však bude týkať týchto oblastí:
- manažment výberového procesu pre výrobné a nevýrobné pozície (inzercia, aktívne hľadanie kandidátov - LinkedIn, Profesia, Facebook, realizácia osobných/video pohovorov, pracovných skúšok, komunikácia )
- komunikácia s agentúrami a hromadnými poskytovateľmi
- manažment nástupu/výstupu zamestnancov
- aktivity v rámci personálneho marketingu
- realizácia a vyhodnotenie HR prieskumov
- reporting
- talent manažment, vzdelávanie (zákonné i rozvojové), interná komunikácia
- iné HR projekty - aktívna podpora pri ich tvorbe a realizácii

Práca v stabilnej spoločnosti
Pružný pracovný čas
Možnosť pracovať z domu - "homeoffice" - kedykoľvek po predchádzajúcom schválení nadriadeným
Aktívna podpora osobného rastu a rozvoja
Príspevok do III. piliera prostredníctvom zvolenej DDS
Zvýhodnená cena za stravovanie s cenou 1€
Príspevok pri pracovných a životných jubileách od 100 € do 300 €
Možnosť žiadať o príspevok z nadácie alebo zo sociálneho fondu na krytie nákladov spojených s mimoriadnymi a negatívnymi životnými udalosťami, živelnými pohromami a pod.
Príspevok za darovanie krvi v hodnote od 50 € do 250 €
Vitamínový balíček spravidla 2 x za rok

Ďakujeme za Váš záujem pracovať pre našu spoločnosť. Dovoľujeme si Vás informovať, že kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

31.1.2021 (ostáva ešte 15 dní)

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

humanitný, ekonomický

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Office 365 - pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

HR špecialista, špecialista pre vzdelávanie
1

samostatnosť, kreativita, precíznosť

Spoločnosť HERN s.r.o. je najväčším zamestnávateľom so slovenským kapitálom v Oravskom regióne. Hlavnou orientáciou je výroba detailov a zvarencov pre traktory, zemné a cestné stroje, kombajny, ale aj manipulačnú a poľnohospodársku techniku.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov

Adresa spoločnosti

HERN, s.r.o.
Kliňanská 564
029 01 Námestovo

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Silvia Mokošáková
Tel.: +421911179335
E-mail: poslať životopis
ID: 4006955  Dátum zverejnenia: 4.1.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 900 EUR/mesiac