Externý HR Recruiter/Researcher - práca z domu alebo popri zamestnaní

HERN s.r.o.

Miesto práce
Práca z domu
skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť, internship, stáž
Termín nástupu
Dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
max. 300 €/pracovník

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Máš mnoho známych a široké portfólio kontaktov?
Chceš sa realizovať, získať skúsenosti a vyplniť voľný čas počas štúdia, či materskej/rodičovskej dovolenke, popri práci?
Ak áno, tak neváhaj a pridaj sa k nám!
Ponúkame Ti možnosť sebarealizácie, získať vzácne skúsenosti a v neposlednom rade slušnú odmenu!
Čo bude Tvojou úlohou?
Iba MANAŽOVANIE VLASTNÉHO NÁBOROVÉHO PROCESU na výrobné a nevýrobné pozície.

Práca pre SLOVENSKÚ STABILNÚ spoločnosť
Zaujímavá štruktúra odmeňovania - podľa počtu nastúpených zamestnancov, bližšie info na pohovore
Možnosť kariérneho rastu

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Ostatné znalosti

Personalistika - Základy
Microsoft Outlook - Základy
Microsoft PowerPoint - Základy
Microsoft Word - Základy

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Príjemné vystupovanie
Dobré komunikačné a prezentačné schopnosti
Zodpovednosť
Diskrétnosť
Flexibilita

HERN s.r.o. je pro-exportne zameranou spoločnosťou, ktorej zákazníkmi sú nadnárodné firmy a svetoví lídri vo svojich oblastiach pôsobenia: John Deere, Caterpillar, Bobcat, Jungheinrich, Mitsubishi, Kuhn.
Ako najväčší zamestnávateľ so slovenským kapitálom v Oravskom regióne sa zameriava na výrobu detailov a zvarencov pre traktory, zemné a cestné stroje, kombajny a poľnohospodársku techniku, ale aj manipulačnú techniku, ďalšie stroje a zariadenia.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov
ID: 3723236  Dátum zverejnenia: 24.7.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: max. 300 €/pracovník