Strojársky Technológ

HERN s.r.o.

Miesto práce
Žilinský kraj
Termín nástupu
ASAP
Od 1 200 EUR/mesiac+ 25 % prémie v závislosti od plnenia stanovených cieľov. Dochádzkový bonus, Odmena za EBIT - splnenie celopodnikových ukazovateľov. Ak sú skúsenosti a prax uchádzača/čky na vyššej úrovni ako vyžadujeme v pracovnej ponuke, je možné dohodnúť vyššiu nástupnú mzdu.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Zabezpečovať tvorbu technologických postupov.
Určovať polotovary, z ktorých bude realizovaná finálna úprava výrobkov.
Vykonávať technologické skúšky, realizovať zmenové konania.
Stanovovať a upravovať výrobné časy pri tvorbe kalkulácií.
Vypracovávať odchýlky od výrobného procesu.
Navrhovať nové investície.
Tvoriť, overovať, upravovať a meniť technologickú dokumentáciu.
Vypracovávať materiálové a výkonové normy na cenotvorbu.
Optimalizovať procesy výroby z hľadiska znižovania nákladov

Práca v stabilnej a rozvíjajúcej sa spoločnosti
Otvorená firemná kultúra naprieč všetkými úrovňami
Dochádzkový bonus vo výške 8 násobku priemernej dennej mzdy
Možnosť získať príspevok na ubytovanie najviac vo výške 300 € (v prípade dochádzania za prácou na "týždňovky")

Ďalšie benefity:
ZDRAVIE - vitamínové balíčky, finančná podpora pri dlhodobej PN, zdravá strava vo vlastnej jedálni spoločnosti, ovocie k obedu, pitný režim

KULTÚRA - prostredníctvom Osobného účtu sociálneho fondu preplatíme účasť na kultúrnych podujatiach a športové aktivity podľa výberu,

VÝHODNÝ NÁKUP – zľavy u našich partnerov

HERN MERCH - pracovné oblečenie, ktoré vyobrazuje jednotnú príslušnosť k spoločnosti ako k celku, pričom každý človek je rovnako významný a dôležitý, aj keď znáša rôznu zodpovednosť

INÉ - cena za stravovanie 1€/deň, penzijné pripoistenie po 1 odpracovanom roku, raňajky s generálnym riaditeľom, vianočné balíčky, odmenu za odporučenie kandidáta, príspevok pri pracovných a životných jubileách, možnosť požiadať o príspevok z nadácie alebo zo sociálneho fondu na krytie nákladov spojených s mimoriadnymi a negatívnymi životnými udalosťami, živelnými pohromami a pod.

Ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem pracovať v našej spoločnosti. Dovoľujeme si Vás informovať, že kontaktovať budeme len vybraných kandidátov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

strojárske

Ostatné znalosti

AutoCAD - Základy
Pro/ENGINEER - Základy
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Základy

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

Technológ

Počet rokov praxe

3

Predchádzajúce pôsobenie v strojárskom odvetví je nutnosťou
Aktívna znalosť anglického jazyka výhodou
Orientácia na zákazníka
Technické myslenie, znalosť čítania technickej dokumentácie
Komunikatívnosť, flexibilita, tímový hráč

HERN s.r.o. je pro-exportne zameranou spoločnosťou, ktorej zákazníkmi sú nadnárodné firmy a svetoví lídri vo svojich oblastiach pôsobenia: John Deere, Caterpillar, Bobcat, Jungheinrich, Mitsubishi, Kuhn.
Ako najväčší zamestnávateľ so slovenským kapitálom v Oravskom regióne sa zameriava na výrobu detailov a zvarencov pre traktory, zemné a cestné stroje, kombajny a poľnohospodársku techniku, ale aj manipulačnú techniku, ďalšie stroje a zariadenia.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov
ID: 3570208  Dátum zverejnenia: 30.5.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 200 EUR/mesiac