800 - 1 200 EUR

Strojársky Technológ

HERN s.r.o.

Miesto práce
Kliňanská cesta, Námestovo
Termín nástupu
ASAP
Celková mzda (brutto)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Zavedenie technickej dokumentácie (technologický postup, výkres) do informačného systému
Úpravy výrobných postupov
Definícia nových materiálov potrebných na výrobu podľa požiadaviek zákazníka
Plnenie úloh z harmonogramov
Validácia technologického postupu
Riešenie technologických nezhôd
Riešenie úloh z 8D reportov
Optimalizácia a zlepšovanie procesov
Komunikácia so zákazníkom

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

800 € + max. 25% prémie(v závislosti od plnenia stanovených cieľov). Ak sú skúsenosti a prax uchádzača na vyššej úrovni, ako vyžadujeme v pracovnej ponuke, je možné dohodnúť vyššiu nástupnú mzdu.

• Pružný pracovný čas
• Dochádzkový bonus
• Podpora osobného rastu a rozvoja
• Bohatý sociálny program

Ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem pracovať na danej pozícii, kontaktovať budeme len vybraných kandidátov spĺňajúcich uvedené kritériá. Životopis zašlite prosím na mailovú adresu: [email protected]

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

31.5.2019 (ostáva ešte 36 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

strojárske

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

AutoCAD - pokročilý
Pro/ENGINEER - pokročilý
Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft PowerPoint - pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

- aktívna znalosť anglického jazyka
- predchádzajúca skúsenosť na podobnej pracovnej pozícii
- orientácia na zákazníka
- technické myslenie, znalosť čítania technickej dokumentácie
- komunikatívnosť, flexibilita a samostatnosť
- ochota cestovať na stretnutia so zákazníkmi
- výhodou je predchádzajúce pôsobenie v strojárskom odvetví
- tímový hráč

Spoločnosť HERN s.r.o. je najväčším zamestnávateľom so slovenským kapitálom v Oravskom regióne. Hlavnou orientáciou je výroba detailov a zvarencov pre traktory, zemné a cestné stroje, kombajny, ale aj manipulačnú a poľnohospodársku techniku.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov

Adresa spoločnosti

HERN, s.r.o.
Kliňanská 564
029 01 Námestovo

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Silvia Mokošáková
Tel.: +421911179335
E-mail: poslať životopis
ID: 3570208   Dátum zverejnenia: 15.4.2019   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   800 € + max. 25% prémie(v závislosti od plnenia stanovených cieľov). Ak sú skúsenosti a prax uchádzača na vyššej úrovni, ako vyžadujeme v pracovnej ponuke, je možné dohodnúť vyššiu nástupnú mzdu.