Reagujte bez životopisu

CNC operátor (fréza, sústruh, ohraňovací lis)

HERN s.r.o.

Miesto práce
Námestovo
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ASAP
Od 960 EUR/mesiac+ ďalšie príplatky (poobedná, nočná, rizikový)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Obsluha a nastavovanie CNC
- Upínanie a opracovanie dielov
- Obsluha frézy alebo sústruhu
- Práca s riadiacim systémom FANUC/SINUMERIK/Heidenhain

- mesačné prémie až do výšky 32,5% zo základnej mzdy
- 28€ inflačný príplatok každý mesiac
- dochádzkový bonus vo výške 8 násobku priemernej dennej mzdy
- príspevok na ubytovanie najviac vo výške 300 € (v prípade dochádzania za prácou na "týždňovky")
- bohatý sociálny program
- závodné stravovanie za 1€ na deň
- pravidelné prehodnocovanie mzdových taríf
- mzda vyplatená najneskôr do 10. dňa v mesiaci

Oslovení budú len uchádzači, ktorí vyhovujú stanoveným požiadavkám. Okrem základného pohovoru je potrebné absolvovať praktickú skúšku.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

elektrotechnické, technické, strojárske

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- Znalosť CNC strojov a zariadení
- Znalosť technickej dokumentácie
- Ochota pracovať na na 3 zmeny alebo v nepretržitej prevádzke

HERN s.r.o. je pro-exportne zameranou spoločnosťou, ktorej zákazníkmi sú nadnárodné firmy a svetoví lídri vo svojich oblastiach pôsobenia: John Deere, Caterpillar, Bobcat, Jungheinrich, Mitsubishi, Kuhn.
Ako najväčší zamestnávateľ so slovenským kapitálom v Oravskom regióne sa zameriava na výrobu detailov a zvarencov pre traktory, zemné a cestné stroje, kombajny a poľnohospodársku techniku, ale aj manipulačnú techniku, ďalšie stroje a zariadenia.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov
ID: 3405413  Dátum zverejnenia: 21.7.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 960 EUR/mesiac