Skladník

HERN s.r.o.

Miesto práce
Kliňanská 564, Námestovo
Termín nástupu
Ihneď

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Príjem materiálu z iných stredísk
• Výdaj materiálu pracovníkom podľa pokynu nadriadeného
• Nahrávať príjem materiálu a RV v PC
• Riadiť presun materiálu na dielni podľa výrobného postupu
• V spolupráci s vozikárom udržiavať poriadok na stredisku
• Vykonávať inventúru nedokončenej výroby
• dodržiavať pracovný poriadok
• dodržiavať organizačné pokyny priameho nadriadeného a vedúceho HS

Zabezpečenie školenia pre vydanie platného VZV školenia+ iné školenia
Príspevok na cestovné
Koncoročná odmena za dochádzku
Prísľub dlhodobého zamestnania

Informácie o výberovom konaní

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

31.1.2018 (ostáva ešte 51 dní)

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Spoločnosť HERN s.r.o. je najväčším zamestnávateľom so slovenským kapitálom v Oravskom regióne. Hlavnou orientáciou je výroba detailov a zvarencov pre traktory, zemné a cestné stroje, kombajny, ale aj manipulačnú a poľnohospodársku techniku.
Spoločnosť je pro-exportne zameranou firmou, ktorej zákazníkmi sú svetoví lídri vo svojich oblastiach pôsobenia. S firmami John Deere a Caterpillar spolupracuje viac ako 10 rokov.

• Na trhu pôsobíme od 60-tych rokov minulého storočia
• Rozloha používaných výrobných priestorov je cca. 35 000 m2
• Ročne spracujeme viac ako 13 000 t materiálu
• Vyrobíme viac ako 2 500 rôznych výrobkov
• Celkový ročný počet predaných kusov je takmer 3,3 miliónov

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov

Adresa spoločnosti

HERN s.r.o.
Kliňanská 564
029 01 Námestovo

Kontakt

ID: 3262321   Dátum zverejnenia: 6.12.2017