639,5 - 850 EUR

Skladník

HERN s.r.o.

Miesto práce
Kliňanská cesta 564, Námestovo
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
Ihneď
Celková mzda (brutto)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Inventarizácia zásob tovaru a materiálu v sklade
• Vystavovanie príjmových a výdajových dokladov
• Príjem tovaru do skladu (vykládka, kontrola a uloženie tovaru do skladu podľa druhu tovaru a prevádzkových pravidiel)
• Obsluha vysokozdvižného vozíka a jeho bežná údržba
• Výdaj tovaru zo skladu (kontrola a príprava tovaru na expedíciu, jeho nakládka na dopravný prostriedok, vrátane bezpečného upevnenia)
• Vykonávať inventúru nedokončenej výroby
• dodržiavať pracovný poriadok
• dodržiavať organizačné pokyny priameho nadriadeného a vedúceho HS

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

639,50

+ prémie a odmeny
Príspevok na cestovné
Koncoročná odmena za dochádzku
Práca v stabilnej spoločnosti
Pravidelné prehodnocovanie mzdových taríf
Mzda vyplatená najneskôr do 10.dňa v mesiaci a v 100% výške
Sociálny program

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

30.9.2019 (ostáva ešte 69 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Oprávnenie na obsluhu motorových vozíkov
Manuálna zručnosť
Fyzická zdatnosť
Technické myslenie výhodou

Spoločnosť HERN s.r.o. je najväčším zamestnávateľom so slovenským kapitálom v Oravskom regióne. Hlavnou orientáciou je výroba detailov a zvarencov pre traktory, zemné a cestné stroje, kombajny, ale aj manipulačnú a poľnohospodársku techniku.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov

Adresa spoločnosti

HERN, s.r.o.
Kliňanská 564
029 01 Námestovo

Kontakt

ID: 3262321   Dátum zverejnenia: 9.7.2019   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   639,50