Obchodný zástupca/Sales Manager

Hermes LabSystems, s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
1 400 EUR/mesiacmzda bude upresnená na pohovore na základe skúseností a seniority kandidáta

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• vyhľadávanie nových a starostlivosť o existujúcich zákazníkov,
• spracovávanie obchodných príležitostí do cenových ponúk, negociácia so zákazníkmi,
• vedenie agendy k obchodným príležitostiam v CRM, aktualizácia údajov o zákazníkoch
• aktívna účasť na seminároch a školeniach, prípadne samoštúdium o produktoch z rastúceho portfólia firmy
• príprava marketingových materiálov, promo akcií a ich aktívna prezentácia
• spolupráca na projektoch
• elektronická a telefonická komunikácia s dodávateľmi – v anglickom jazyku
• oblasť pôsobenia: celé Slovensko

• mobilný telefón, notebook, služobný automobil (aj na súkromné účely)
• vzdelávanie sa v oblasti najmodernejších technológií
• individuálna podpora v celoživotnom vzdelávaní a zvyšovaní kvalifikácie
• príjemná atmosféra v mladom kolektíve
• práca v stabilnej obchodnej spoločnosti s dlhoročnou tradíciou na trhu
• netradičné teambuildingové aktivity
• príspevok pri narodení dieťaťa, pri vstupe do manželstva, pri životných jubileách
• možnosť odkupu automobilu alebo IT techniky po plánovanej dobe životnosti
• kafetéria zdarma
• príspevok na pohodové Vianoce a iné benefity

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

chemické, biologické alebo podobné zameranie, prírodné vedy

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

preukázateľná obchodná prax podmienkou
5

• minimálne vysokoškolské vzdelanie II. stupňa v oblasti chémia, prírodné vedy, biologické alebo podobné zameranie
• znalosť angličtiny (B2) – aktívna obchodná komunikácia s dodávateľmi
• ovládanie PC - práca s Microsoft Office, Internet
• vodičský preukaz - skupina B
• skúsenosť s predajom nevyhnutná, veľkou výhodou skúsenosť s predajom laboratórnych potrieb
• dynamická a samostatná osobnosť so zmyslom pre zodpovednosť a dôkladnosť
• príjemné vystupovanie, pozitívne myslenie a motivácia k úspechu
• extrovert, komunikatívny, asertívny
• ochota cestovať

• spoločnosť poskytuje kompletný servis techniky pre analytické, biologické a patologické laboratóriá (predaj, prenájom, inštalácie, záručný a pozáručný servis, konzultačná a lektorská činnosť v danej oblasti, úplný kvalifikačný servis – preventívne prehliadky, validácie, kvalifikácie)

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov

Púchovská 12
83106 Bratislava

Kontakt

ID: 4061067  Dátum zverejnenia: 13.4.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 1 400 EUR/mesiac