Učiteľka materskej školy

Herly, s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
ihneď
1 050 - 1 400 EUR/mesiacVýška konečnej mesačnej mzdy, odmeny a bonusy v závislosti od odborných Montessori vedomostí a praktických skúseností, úrovne anglického jazyka a ochoty vzdelávať sa.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Montessori – Viete, o čom je montessori? Páči sa vám táto metóda a ste s ňou vnútorne stotožnená/ý? Nemáte problém komunikovať v anglickom jazyku ani s tými najmenšími? Ste plná/plný nápadov, proaktívna/y a lojálna/y? Milujete deti a chcete im venovať svoj čas, aby sa rozvíjali a rástli každým dňom?
Ak ste zodpovedali aspoň na dve otázky ÁNO, neváhajte a zašlite nám svoj životopis. Čaká vás super kolektív, úžasné detičky, zaujímavá práca a vzdelávanie detí predškolského veku v zmysle Montessori pedagogiky (3-6 rokov), starostlivosť o prostredie v škôlke či príprava poobedných aktivít.

Šport – nemusíte robiť trénerku, postačuje, ak budete deti sprevádzať na športové aktivity a budete ich viesť k zdravému životnému štýlu.

Práca v príjemnom prostredí s milými pani učiteľkami a skvelými deťmi, ktoré chcú byť samostatné a rešpektované. Vzdelávanie, dobré platové ohodnotenie, pohodoví zamestnávatelia a malé prekvapenia po celý rok.

Pošlite nám nielen životopis, ale aj sprievodný, prípadne motivačný list, kde nám priblížite váš záujem o prácu v našej škôlke. Ozveme sa vybraným uchádzačom.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Učiteľstvo

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2) a Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Počet rokov praxe

3

Hľadáme pani učiteľku najlepšie s Montessori vzdelaním, ktorá pracovala alebo má silnú motiváciu pracovať v Montessori prostredí. Je aktívna, iniciatívna, motivovaná, má záujem sa vzdelávať. Je samostatná, zodpovedná a miluje prácu s deťmi. Vyžadujeme komunikáciu v anglickom jazyku s deťmi počas celého dňa.

Škôlka sa nachádza v Ružinove na ulici Peterská16A, je zameraná na Montessori vzdelávanie, angličtinu a športové aktivity. Viac informácií nájdete na www.malisampioni.sk.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 3760990  Dátum zverejnenia: 25.2.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 1 050 EUR/mesiac