Hľadáme kolegu/kolegyňu do obsluhy

Herbivore s. r. o.

Miesto práce
Prešov
Termín nástupu
čo najskôr
850 EUR/mesiacMzda sa vzťahuje na skúšobné obdobie 3mesiaca, následne sa automaticky zvyšuje na plné ohodnotenie, v predpoklade, že je človek už vo všetkom zaškolený. (ohodnotenie TPP)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do nášho veľmi prijemneho kolektívu hľadáme ENERGICKÉHO kolegu/kolegyňu....a možno hľadáme práve Teba!

Hľadáme kolegu/kolegyňu do obsluhy (krátky-dlhý týždeň).

Skúsenosti nie sú potrebné, ale sú výhodou - všetko Ťa naučíme. Dôležitá je pre nás ochota,flexibilita, a chuť učiť sa novým veciam, Do obsluhy hľadáme fakt energického človeka s obchodným duchom, dôslednosťou a prijemným vystupovaním, tak aby zákazník odchádzal spokojný a s úsmevom. :)

✅Náplň práce, ktorá je hlavnou súčasťou tejto pozície (obsluha):
-komunikácia so zákazníkmi
-vytváranie dobrého prvého dojmu a budovanie nášho mena
- práca s registračnou pokladňou
-výdaj jedál, spracovanie a balenie objednávky
- rýchlosť pri vybavovaní objednávok

✅ individuálne odmeny, bonusy
✅ celkové zaškolenie zamestnanca
✅ skvelé pracovné prostredie a kolektív

účastník prechádza výberovým konaním a následne pohovorom, po úspečnom pohovore požadujeme čo najskorší nástup. :)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

Sme Bistro, ktoré sa venuje rastlinnej strave so zdravým životným štýlom.
ID: 3930216  Dátum zverejnenia: 7.1.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 850 EUR/mesiac