Asistent účtovného oddelenia

Herbia a.s

Miesto práce
Pestovateľská, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
900 EUR/mesiacupresnené podľa dohody osobne na pohovore

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

účtovanie bankových výpisov – párovanie platieb
zápočty, účtovanie tovarových faktúr – jednoduché prípady
importy faktúr, importy bankových výpisov,
archivácia, administratívne práce
upomienky za nedodržanie termínov úhrad
príprava a spracovanie podkladov pre potreby mesačnej závierky a podľa pokynov hlavnej účtovníčky
podpora práce účtovného oddelenia
komunikácia s ostatnými oddeleniami spoločnosti

Flexibilná pracovná doba
Prístup k firemným vzdelávacím zdrojom
Spoločné firemné akcie (hory, voda, kultúra, beh, a pod.)
Zamestnanecké zľavy na sortiment z našej ponuky
Priateľský kolektív s vekovým priemerom okolo 30 rokov
Pre našich kolegov máme v kuchynke vždy po ruke zdarma kávu a čaj

Možnosť vypracovať sa na pozíciu Junior účtovníka. Hľadáme človeka, ktorý má záujem o účtovníctvo, je precízny a zodpovedný a hlavne má chuť učiť sa nové veci.
Ďalšie informácie o nás nájdete aj na: https://www.pracavpilulke.sk/pozice/uctovnictvo
Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

Stredná škola ekonomického charakteru výhodou

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - pokročilý
Podvojné účtovníctvo - základy

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Ochota neustále se vzdelávať
Precíznosť, samostatnosť, komunikatívnosť, vytrvalosť, logické myslenie
Znalosť MS Office

Sme úspešná, stabilná a rýchlo rastúca distribučná spoločnosť liečivých prípravkov a doplnkového sortimentu, prevádzkujúca internetové lekárne Pilulka.sk a Pilulka24.sk.

Našim cieľom je poskytovať zákazníkom tie najlepšie a najkvalitnejšie služby, vďaka čomu sa už šiesty rok tešíme nepretržitému nárastu objednávok a spokojných zákazníkov.

Aktuálne už zamestnávame viac ako 40 zamestnancov, napriek tomu si stále udržiavame rodinnú atmosféru a tímového ducha.

Hľadáme ďalších členov do nášho tímu, ktorí sa neboja práce ani výzvy a uprednostňujú dlhodobú spoluprácu v priateľskom prostredí.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Herbia a.s.
Podunajská 27
82106 Bratislava
ID: 3844929  Dátum zverejnenia: 10.1.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 900 EUR/mesiac