Pracovník skladu internetovej lekárne - skladník

Pilulka.sk, a. s.

Miesto práce
Ivanská cesta 3421/65, 821 04 Ružinov
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
ASAP
Základná mzda na danej pozícii je 850 EUR (absolvent). Výška mzdy je však závislá od seniority kandidáta a jeho pracovných skúseností.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

príjem tovaru
evidencia tovaru na sklade
príprava objednávok na expedíciu
balenie a expedícia objednávok pre zákazníkov
komunikácia s ďalšími oddeleniami

práca v perspektívnej a rýchlo rastúcej spoločnosti
práca v spolupatričnom a priateľskom kolektíve
firemné akcie
pracovné oblečenie
zamestnanecká zľava
preplácanie nadčasov
narodeninová darčeková poukážka

Chceš sa o nás a práci samotnej dozvedieť viac? Máš chuť pracovať a stať sa členom skvelého tímu?
Pošli nám svoje CV a pár riadkov o sebe a radi sa s tebou stretneme :-) Pozri aj náš web: https://www.pracavpilulke.sk/pozice/sklad

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

fyzická zdatnosť, aby manuálna práca nebola prekážkou
bežná uživateľská práca s počítačom
schopnosť pracovať samostatne aj v kolektíve
zodpovednosť
proaktivita

Sme moderná, úspešná, stabilná a rýchlo rastúca distribučná spoločnosť liečivých prípravkov a doplnkového sortimentu, prevádzkujúca internetové lekárne Pilulka.sk., Pilulka.cz, Pilulka.at, a Pilulka.hu.
Našim cieľom je poskytovať zákazníkom tie najlepšie a najkvalitnejšie služby, vďaka čomu sa už desiaty rok tešíme nepretržitému nárastu objednávok a spokojných zákazníkov.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 3324071  Dátum zverejnenia: 25.1.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Základná mzda na danej pozícii je 850 EUR (absolvent). Výška mzdy je však závislá od seniority kandidáta a jeho pracovných skúseností.