Asistent/ka predaja Piešťany

Herbatica - Elena Gajdošová - GAJUMI

Miesto práce
Piešťany
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
15.01.2019
Mzdové podmienky (brutto)
4€ hodina+ príplatky za víkendy.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Asistentka predaja môže byť osoba s praxou 15 až 20 rokov v obchode. Nie je to nutnosť a uvítame aj uchádzačov s minimálnou praxou, ktorí majú snahu učiť sa novým veciam. Znalosť anglického jazyka je podmienkou. Znalosť ruského jazyka je veľkou výhodou.
Pozícia je hlavne o predaji v maloobchodných prevádzkach, v centre kúpeľného mesta. Záujem učiť sa novému, oboznamovať sa s novými produktami. Naše predajne sú zamerané na predaj: zdravej stravy, olejov, prírodnej kozmetiky, upomienkových predmetov a suvenírov.
Náplň práce:
-prehlbovanie znalostí o produktoch
-priamy predaj
-komunikácia so zákazníkom
- zodpovednosť za tovar na predajni
- práca s registračnou pokladňou
- práca s PC
- udržiavanie poriadku a čistoty na predajni

-Zľavy na predávané produkty
- Ohodnotenie primerané pracovného
výkonu
-Bonusy za pracovný prístup
- Možnosť profesionálneho rastu
- Práca v stabilnej a progresívnej firme

Žiadosti so stručným životopisom, prípadne priloženú fotografiu zasielajte na adresu: [email protected]
Vzhľadom k veľkému počtu žiadostí nie je možné odpovedať všetkým. Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov. Za pochopenie ďakujeme.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Ruský jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Pokladňa - Expert
Fakturácia - Pokročilý
Skladové hospodárstvo - Základy
Strojopis - Základy

Vodičský preukaz

B

- komunikatívnosť
- orientácia v prírodnej kozmetike a doplnkoch stravy
-snaha učiť sa a vzdelávať

Sme rodinná firma zaoberajúca sa predajom a obchodom už od roku 1991. Počas tejto doby sme získavali skúsenosti z predaja koncovému zákazníkovi na kamenných prevádzkach, ale aj pri predaji na rôznych podujatiach. Na Winterovej ulici v Piešťanoch nás nájdete stabilne už viac ako 25 rokov so sortimentom: darčekového tovaru, suvenírov, drahých kameňov, folklórnych predmetov kúpeľných oblátok a iných upomienkových predmetov. Od roku 2015 sa intenzívne venujeme aj prírodným doplnkom stravy, prírodnej kozmetike, hrejivým produktom pre útulný domov a zdravým potravinám. Ďalej robíme radosť ľuďom prírodnou kozmetikou, doplnkami výživy, vitamínmi, špeciálnymi jedlými olejmi a medicínou.
Za týmto účelom prevádzkujeme ešop Herbatica.sk v štyroch krajinách.

Od začiatku nám nejde iba o produkt ale aj o poradenstvo, ktoré je pre nás rovnako dôležité ako kvalitný produkt. Naši zákazníci musia dostať maximálne možné množstvo informácií v najpríjemnejšej možnej forme. Naším marketingom je zaujímavá cena a prvotriedna zákaznícka starostlivosť. Iba tak budeme spokojní s našou prácou.

Pozrite aj: www.herbatica.sk

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 3342583  Dátum zverejnenia: 13.12.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 4€ hodina+ príplatky za víkendy.