Office Asistentka (Ref. č.: 10102017)

HENRIS IMMO s.r.o.

Miesto práce
Sabinovská 15, 821 02 Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
10.10.2017
Ponúkaný plat (brutto)
600,- až 900,- € mesačne alebo dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- prax v oblasti administratívy
- prvý kontakt s klientami
- administratívna a organizačná podpora pre vedenie spoločnosti a pre
ostatných zamestnancov a spolupracovníkov
- poskytovanie informácií o službách spoločnosti, zasielanie ponúk
klientom spoločnosti
- zabezpečenie chodu kancelárie (nákup kancelárskych potrieb,
občerstvenia)
- evidencia firemnej korešpondencie, vybavovanie pošty, e-mailov

- mladý, dynamický a príjemný kolektív
- podpora vzdelávania
- motivujúce finančné ohodnotenie
- získavanie znalostí o realitnom trhu
- iné benefity

Svoje profesijné životopisy s fotkou a motivačným listom posielajte na mailovú adresu: info@henris-immo.sk. Ak budete dokumenty posielať poštou na adresu HENRIS IMMO, s.r.o., Dr. Vladimíra Clementisa 10, 821 02 Bratislava, je nevyhnutné poslať aj "Súhlas so spracovaním osobných údajov"
tel. kontakt: 0917-222 220
Vo vlastnom záujme odporúčame neposielať originály dokumentov, len kópie (napr. certifikáty)

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

7.11.2017 (ostáva ešte 17 dní)

Požiadavky na zamestnanca

študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2) alebo Anglický jazyk - Úplný začiatočník (A1) alebo Maďarský jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo
Nemecký jazyk - Úplný začiatočník (A1)

Administratívne a ekonomické znalosti

Hospodárska korešpondencia - expert
Strojopis - expert

Počítačové znalosti - používateľ

Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Outlook - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- štylizovať texty podľa potreby
- ovládanie strojopisu a hospodárskej korešpondencie
na profesionálnej úrovni
- aktívny, pozitívny prístup k práci a k ľuďom
- lojálnosť, empatia, vytrvalosť
- flexibilita
- zodpovednosť
- profesionálne komunikačné a organizačné schopnosti
- ochota sa ďalej vzdelávať v prípade nesplnenia niektorých zadaných požiadaviek
- reprezentatívne vystupovanie

Zakladateľ spoločnosti HENRIS IMMO sa zaoberá realitnou činnosťou už vyše 26 rokov. Dlhé roky žil, študoval a pôsobil v Nemecku. V roku 2004 sa presťahoval na Slovensko. Venoval sa prevažne inžinieringovej činnosti. Obchodu s nehnuteľnosťami sa venoval len povedľa, ale odjakživa boli jeho veľkou vášňou. Preto sa rozhodol naplno vrátiť k tejto činnosti založením novej realitnej spoločnosti.
Naša realitná kancelária HENRIS IMMO s.r.o. sa zaoberá sprostredkovaním, predajom, kúpou a prenájmom nehnuteľností, komplexným servisom v oblasti hypotekárnych úverov a ich financovania, ako aj odborným právnym servisom.
Našou špecifickou črtou je EXKLUZIVITA, ktorá našim klientom zaručuje nadštandardné služby poskytované profesionálnym tímom ľudí.

Počet zamestnancov

1 zamestnanec

Dr. Vladimíra Clementisa 10
821 02 Bratislava

Kontakt

ID: 2045765   Dátum zverejnenia: 8.10.2017