Office Asistentka (Ref. č.: 10102017)

HENRIS IMMO s.r.o.

Miesto práce
Sabinovská 15, 821 02 Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
ihneď
Ponúkaný plat (brutto)
600,- až 900,- € mesačne alebo dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- prax v oblasti administratívy
- prvý kontakt s klientami
- administratívna a organizačná podpora pre vedenie spoločnosti a pre
ostatných zamestnancov a spolupracovníkov
- poskytovanie informácií o službách spoločnosti, zasielanie ponúk
klientom spoločnosti
- zabezpečenie chodu kancelárie (nákup kancelárskych potrieb,
občerstvenia)
- evidencia firemnej korešpondencie, vybavovanie pošty, e-mailov

- mladý, dynamický a príjemný kolektív
- podpora vzdelávania
- motivujúce finančné ohodnotenie
- získavanie znalostí o realitnom trhu
- iné benefity

Svoje profesijné životopisy s fotkou a motivačným listom posielajte na mailovú adresu: info@henris-immo.sk. Ak budete dokumenty posielať poštou na adresu HENRIS IMMO, s.r.o., Dr. Vladimíra Clementisa 10, 821 02 Bratislava, je nevyhnutné poslať aj "Súhlas so spracovaním osobných údajov"
tel. kontakt: 0917-222 220
Vo vlastnom záujme odporúčame neposielať originály dokumentov, len kópie (napr. certifikáty)

Požiadavky na zamestnanca

študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2) alebo Anglický jazyk - Úplný začiatočník (A1) alebo Maďarský jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo
Nemecký jazyk - Úplný začiatočník (A1)

Administratívne a ekonomické znalosti

Hospodárska korešpondencia - expert
Strojopis - expert

Počítačové znalosti - používateľ

Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Outlook - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- štylizovať texty podľa potreby
- ovládanie strojopisu a hospodárskej korešpondencie
na profesionálnej úrovni
- aktívny, pozitívny prístup k práci a k ľuďom
- lojálnosť, empatia, vytrvalosť
- flexibilita
- zodpovednosť
- profesionálne komunikačné a organizačné schopnosti
- ochota sa ďalej vzdelávať v prípade nesplnenia niektorých zadaných požiadaviek
- reprezentatívne vystupovanie

Zakladateľ spoločnosti HENRIS IMMO sa zaoberá realitnou činnosťou už vyše 26 rokov. Dlhé roky žil, študoval a pôsobil v Nemecku. V roku 2004 sa presťahoval na Slovensko. Venoval sa prevažne inžinieringovej činnosti. Obchodu s nehnuteľnosťami sa venoval len povedľa, ale odjakživa boli jeho veľkou vášňou. Preto sa rozhodol naplno vrátiť k tejto činnosti založením novej realitnej spoločnosti.
Naša realitná kancelária HENRIS IMMO s.r.o. sa zaoberá sprostredkovaním, predajom, kúpou a prenájmom nehnuteľností, komplexným servisom v oblasti hypotekárnych úverov a ich financovania, ako aj odborným právnym servisom.
Našou špecifickou črtou je EXKLUZIVITA, ktorá našim klientom zaručuje nadštandardné služby poskytované profesionálnym tímom ľudí.

Počet zamestnancov

1 zamestnanec

Dr. Vladimíra Clementisa 10
821 02 Bratislava
ID: 2045765   Dátum zverejnenia: 8.10.2017