Autoklampiar

AUTO EXTRA

Miesto práce
Továrenská 33, 953 01 Zlaté Moravce
Termín nástupu
ihneď
1 500 - 2 500 EUR/mesiacRozmedzie mzdy je bežne dosiahnuteľný priemer. Mzda sa skladá z fixnej zložky a variabilnej zložky, ktorej výška bude závisieť od pracovného výkonu a skúseností uchádzača.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

klampiarske a karosárske práce v autorizovanom servise
opravy vozidiel po poistných udalostiach
výmena dielov, odstrojovanie a nastrojovanie vozidiel
práca na podlahovom ráme značky Blackhawk a spotovačke - bodovacom stroji GYSPOT PRO 230
dodržiavanie stanovených pracovných postupov a dodržiavanie stanovenej kvality vykonanej práce
servis s nadštandardným mechanickým, klampiarskym a lakerníckym vybavením

• Zaujímavé finančné ohodnotenie vyplývajúce zo skúseností
• V prípade absolventov zabezpečíme zaškolenie
• Stravné lístky alebo príspevok na stravu VOPRED
• Ambiciózny mladý kolektív
• Zamestnanecké zľavy
• Odborné školenia
• Umožňujem kariérny rast a vzdelávanie
• V prípade potreby dochádzky do zamestnania vieme poskytnúť firemné vozidlo

osobný pohovor je potrebné dohodnúť vopred na mob. čísle 0905 626 453 / 0918 500 510
všetky bližšie informácie budú poskytnuté na osobnom pohovore

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- zodpovednosť
- dôslednosť
- precíznosť pri práci s vozidlami
- samostatnosť

Sme stabilná spoločnosť pôsobiaca na trhu 33 rokov, ktorá pôsobí v oblasti predaja a servisu značiek SsangYong, MG, Benelli, Keeway. Pripravujeme pre zákazníka nové vozidlá k predaju a následne pre nich zabezpečujeme plnohodnotný servis, vrátane opráv po poistných udalostiach.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 3472134  Dátum zverejnenia: 3.10.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 1 500 EUR/mesiac