Obchodno - technický zástupca pre produkty HENNLICH

HENNLICH s.r.o.

Bratislavský kraj, Žilinský kraj, Košický kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
podľa dohody
od 1300 € fakturačne, progresívny nárast mzdy po zaškolení a zapracovaní sa

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- vyhľadávanie zákazníkov, akvizície, starostlivosť o zákaznícku základňu s cieľom rozvíjať ju na území celého Slovenska
- starostlivosť o pridelené produktové portfólio
- súčinnosť pri navrhovaní technického riešenia projektov v spolupráci s technikmi a výrobcom
- súčinnosť pri marketingových aktivitách

- motivujúce finančné ohodnotenie s pohyblivou zložkou odmeňovania v závislosti od dosiahnutých výsledkov
- zaujímavé platové ohodnotenie s progresívnou tendenciou už po zapracovaní sa
- možnosť získať 13. a 14. plat
- stabilita prosperujúcej spoločnosti
- perspektívne zamestnanie s možnosťou sebarealizácie a profesionálneho rastu
- technicky zaujímavé špičkové produkty s veľkým potenciálom na trhu
- príjemné pracovné zázemie silnej nadnárodnej spoločnosti
- školenia na Slovensku i v zahraničí
- priateľský kolektív
- ponúkame prácu v príjemnom prostredí a v mladom kolektíve
- ostatné firemné benefity

Na osobné pohovory budú prizvaní uchádzači spĺňajúci požadované kritériá.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Strojárske

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Na posilnenie našho tímu hľadáme uchádzača, ktorý spĺňa požiadavky:
- prirodzený a zanietený záujem o techniku
- znalosti/skúsenosti z odboru strojárstva
- komunikačné zručnosti
- umenie viesť obchodné rokovania a dosahovať požadované výsledky
- pružnosť, otvorenosť a pracovné nasadenie
- myslenie úspešného podnikateľa a zmysel pre tímovú prácu
- schopnosť byť kreatívny a rýchlo sa učiť
- pripravenosť cestovať 3 až 4 krát v týždni v rámci celého Slovenska
- pripravenosť účastniť sa školení a mítingov u zahraničných dodávateľov v angličtine
- spoľahlivosť

Nadnárodná strojárska firma so 100 ročnou tradíciou.
Viac info na www.hennlich.sk

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 3072966  Dátum zverejnenia: 6.7.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: od 1300 € fakturačne, progresívny nárast mzdy po zaškolení a zapracovaní sa