Robotník - pokladač umelých trávnikov

HENITECH s.r.o.

Miesto práce
Nemecko, Belgicko, Holandsko (Práca vyžaduje cestovanie)
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
31.3.2024
Od 12 EUR/hod.Počiatočná hodinová mzda 12€ pre uchádzačov bez praxe v oblasti pokladania umelých trávnikov, pre uchádzačov s praxou je počiatočná hodinová mzda 15€. Počiatočná sadzba 12€ /hod. sa v časovom horizonte zvyšuje v závislosti od zvyšujúcej sa kvalifikácie, zručností a spokojnosti na oboch zainteresovaných stranách.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Montážne práce umelých povrchom pre rôzne typy športových ihrísk; prevažne futbalové, hokejové a tenisové. Práca zahŕňa:
- inštaláciu umelého trávnika, s použitím nástrojov a strojov
- rezanie a lepenie, fyzicky náročná práca na kolenách
- práca od pondelka do soboty, 8-10 hod/denne, v závislosti od počasia
- 6 -8 týždňové turnusy s 2-týždňovou pauzou

- Zaujímavá práca v perspektívne rastúcej medzinárodnej spoločnosti
- Pracovná príležitosť profesijného rastu - zaučenie v oblasti umelých trávnikov
- Transport do a zo zahraničia hradené Henitech B.V.
- Ubytovanie a celodenná strava zabezpečené Henitech B.V.

Prosíme záujemcov o zaslanie životopisu v slovenskom jazyku s fotografiou mailom na [email protected]. Práca je na živnosť, prosím akceptujte túto podmienku. Prosím nekontaktujte nás telefonicky ani osobne. Vybraní kandidáti budú kontaktovaný nami a bude s nimi urobený telefonický vstupný pohovor.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Úplný začiatočník (A1) alebo Nemecký jazyk - Úplný začiatočník (A1)

Vodičský preukaz

B

Tímová práca, samostatnosť, manuálna zručnosť, technická gramotnosť, fyzická zdatnosť, dobré komunikačné schopnosti. Dobré predpoklady pre bývanie s viacerými ľuďmi počas dlhšej doby. Dlhodobá spolupráca. Základy anglického a nemeckého jazyka výhodou, nie podmienkou. Držanie vodičského preukazu s praxou v šoférovaní po európskych diaľniciach výhodou, skúsenosť v šoférovaní minibusu pre 9 ľudí výhodou . V hlavnej sezóne predpoklad dlhšieho pobytu v zahraničí. Schopnosť riadiť vysokozdvižný vozík, mini nakladač, mini traktor alebo podobné prístroje - nie je potrebný preukaz iba prax .

Firma HENITECH s.r.o. je dcérskou spoločnosťou holandskej spoločnosti Henitech B.V., ktorá sa zaoberá inštaláciou umelých povrchov. S aktívnymi projektmi v Nemecku, Holandsku a Belgicku. Projekty sú rozmiestnené po celej oblasti na amatérskych kluboch, ale tiež na špičkových kluboch ako je Ajax, Feyenoord, Barcelone a Borusia Dortmund. Spoločnosť ponúka možnosť získať nové zručnosti, ako aj priestor pre osobný rast.

Počet zamestnancov

1 zamestnanec
ID: 4355582  Dátum zverejnenia: 7.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 12 EUR/hod.