Reagujte bez životopisu

Mzdová účtovníčka/Personalistka

Hengstler, s.r.o.

Weinova, Kežmarok-Pradiareň, Slovensko (Pozícia umožňuje občasnú prácu z domu)
plný úväzok
Mzdové podmienky (brutto)
1 900 EUR/mesiacZákladná mzda závisí od skúsenosti kandidáta Brutto mzda po skúšobnej dobe s variabilnou zložkou 2 300 - 2 400 €/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Príprava mzdových podkladov a ich spracovanie v systéme HUMAN (spracovanie miezd,
prihlášky, odhlášky, PN-ky, prípadné opravy výkazov atď.)
Zodpovednosť za prípravu a správnosť výpočtu 13. platu, bonusov a iných odmien
Príprava výkazov, štatistík a reportov pre orgány štátnej správy, ale aj pre vedenie
spoločnosti
Komunikácia so ZP, SP, ÚPSVaR a ďalšími inštitúciami (napr. exekútori, banky atď.)
Príprava podkladov a potvrdení na základe potrieb zamestnancov alebo požiadaviek orgánov štátnej správy
Priebežná komunikácia s dodávateľom personálno-mzdového systému HUMAN a
spolupráca s IT oddelením pri up-datoch programu
Aktualizácia osobných údajov v personálno-mzdových systémoch podľa hlásení
zmien zamestnancov
Výpočet a účtovanie dane zo závislej činnosti FO, spracovanie RZD vrátanie vyhotovenia potvrdení na 2 % dane
Spolupráca pri vytváraní a aktualizácií interných smerníc, oznamov personálneho
oddelenia a podpora interných procesov
Príprava pracovných zmlúv, dodatkov a podkladov pri začatí pracovného pomeru aj pri
jeho skončení podľa pokynov nadriadeného
Archivácia personálnych dokladov
Vedenie evidencie nárokov na dovolenky a ich čerpanie
Sledovanie legislatívnych zmien a zodpovednosť za ich aplikáciu v spoločnosti
Spolupráca a podpora pri organizovaní akcií a podujatí pre zamestnancov
Poradenstvo pre zamestnancov v personálno-mzdovej oblasti (osobne, mailom a
telefonicky)

Zázemie medzinárodnej spoločnosti
Pravidelná ročná valorizácia miezd
Vianočný plat
Hybridná práca (po zaškolení možnosť pracovať 2 dni v týždni z domu)
Flexibilný pracovný čas
Príspevok na dopravu do práce
Možnosť stravovania v závodnej jedálni
Sociálny program: vitamínové balíčky, deň zdravia, mikulášske balíčky, vianočné balíčky atď.
Teambuildingové akcie: vianočný večierok, letná party
Deň voľna na dobrovoľnícke aktivity
Interné/externé a jazykové školenia
Odmeny pri pracovných a životných jubileách
Pitný režim: káva, čaj, minerálka na pracovisku

Odpovedať budeme len uchádzačom, ktorí spĺňajú požiadavky stanovené pre danú pozíciu.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

31.1.2023 (ostáva ešte 1 deň)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Ekonomické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

MS Office - Pokročilý
Human - Pokročilý
Pracovné právo - Mierne pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

3

Počet rokov praxe

3

Precíznosť
Spoľahlivosť
Ochota neustále sa vzdelávať
Analytické a logické myslenie
Veľmi dobré komunikačné zručnosti

Hengstler je vedúcim výrobcom priemyselných komponentov pre aplikácie počítania a riadenia, ako sú počítadlá, časovače, rotačné snímače, priemyselné a teplotné regulátory, relé, tlačiarne a strihače. Hengstler s.r.o. je výrobným závodom pre svoju materskú firmu, ktorá sídli v nemeckom meste Aldingen. Jedná sa o plne rozvinutú výrobnú prevádzku, ktorá zahŕňa taktiež činnosti ako controlling, riadenie ľudských zdrojov, výskum a vývoj.

Spoločnosť Hengstler je 100% exportér pôsobiaci v elektrotechnickom priemysle na celosvetové trhy (Amerika, Európa, Ázia) so zameraním na dodávky pre automatizáciu a procesnú kontrolu ako i výrobcov strojných zariadení.

Hengstler je súčasťou korporácie Fortive, ktorá celosvetovo zamestnáva približne 26.000 zamestnancov a patrí do FORTUNE 500.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Simona Mišková
Tel.: +421915817783
E-mail: poslať životopis
ID: 4490917  Dátum zverejnenia: 27.12.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 1 900 EUR/mesiac