Asistent/ka ľudských zdrojov

Hengstler, s.r.o.

Miesto práce
Kežmarok, Slovensko (Pozícia umožňuje občasnú prácu z domu)
Termín nástupu
asap
1 100 EUR/mesiacZákladná mzda závisí od skúseností kandidáta. Po skúšobnej dobe nárok na variabilnú zložku mzdy v priemernej výške 23%.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Spracovanie dochádzky za celú spoločnosť
• Príprava a výdaj dochádzkových kariet
• Časovanie novoprijatých zamestnancov na lekárske prehliadky
vrátane prípravy potrebnej dokumentácie
• Podpora technikovi BOZP
• Organizácia výberových pohovorov (oslovenie kandidátov,
načasovanie, príprava potrebnej dokumentácie)
• Zabezpečenie občerstvenia na kaizeny a podujatia
• Organizácia pracovných ciest zamestnancov Hengstler, s.r.o.
Kežmarok ako aj kolegov zo zahraničia (zabezpečenie ubytovania
a dopravy vrátane leteniek)
• Vedenie recepcie (usmerňovanie návštev, kontaktovanie návštev,
kontaktovanie osôb zodpovedných za návštevy)
• Príjem a presmerovanie telefonických hovorov v rámci
spoločnosti
• Aktualizácia firemných násteniek a monitorov
• Spolupráca pri organizácii firemných akcií pre zamestnancov
• Spracovávanie mesačných reportov oddelenia ľudských zdrojov
• Ďalšie práce podľa pokynov nadriadeného

• Zázemie medzinárodnej spoločnosti
• Pravidelná ročná valorizácia miezd
• Vianočný plat
• Hybridná práca (po zaškolení možnosť pracovať 2 dni v týždni z
domu)
• Flexibilný pracovný čas
• Príspevok na dopravu do práce
• Možnosť stravovania v závodnej jedálni
• Sociálny program: vitamínové balíčky, deň zdravia, mikulášske
balíčky, vianočné balíčky atď.
• Teambuildingové akcie: vianočný večierok, letná party
• Deň voľna na dobrovoľnícke aktivity
• Interné/externé a jazykové školenia
• Odmeny pri pracovných a životných jubileách
• Pitný režim: káva, čaj, minerálka na pracovisku

Kontaktovať budeme len uchádzačov, ktorí spĺňajú požadované kritériá.
Ďakujeme za porozumenie.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Ekonomické/Ľudské zdroje

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

• Výborné komunikačné zručnosti
• Pozitívny prístup, príjemné vystupovanie
• Schopnosť pristupovať k ľudom s
rešpektom a úctou
• Orientácia na zákazníka
• Flexibilita
• Proaktivita
• Zmysel pre detail
• Dôslednosť
• Spoľahlivosť
• Vedomosti z oblasti personalistiky
výhodou

Hengstler je vedúcim výrobcom priemyselných komponentov pre aplikácie počítania a riadenia, ako sú enkodéry, počítadlá, časovače, rotačné snímače, priemyselné a teplotné regulátory, relé, tlačiarne a strihače. Hengstler s.r.o. je výrobným závodom pre svoju materskú firmu, ktorá sídli v nemeckom meste Aldingen. Jedná sa o plne rozvinutú výrobnú prevádzku, ktorá zahŕňa taktiež činnosti ako controlling, riadenie ľudských zdrojov, výskum a vývoj.

Spoločnosť Hengstler je 100% exportér pôsobiaci v elektrotechnickom priemysle na celosvetové trhy (Amerika, Európa, Ázia) so zameraním na dodávky pre automatizáciu a procesnú kontrolu ako i výrobcov strojných zariadení.

Hengstler je súčasťou korporácie Fortive, ktorá celosvetovo zamestnáva približne 18.000 zamestnancov.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 3156532  Dátum zverejnenia: 6.4.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 100 EUR/mesiac