Inžinier kvality

Hengstler, s.r.o.

Miesto práce
Weinova, Kežmarok-Pradiareň
Termín nástupu
dohodou
1 500 EUR/mesiac- po skúšobnej dobe variabilná zložka v priemernej výške 20% - základná mzda môže byť vyššia v závislosti od skúseností

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Zlepšovanie výrobných procesov v rámci internej a externej kvality
- Priama zodpovednosť za zákaznícke a dodávateľské reklamácie
- Príprava 8D reportov
- Zodpovednosť za interné audity kvality procesu a produktu
- Úzka spolupráca s technikmi kvality vstupnej, priebežnej kontroly, technikmi merania, procesnými technikmi a procesnými inžiniermi
- Spoluzodpovednosť za implementáciu nápravných opatrení vyplývajúcich z auditov, ako i interných a externých reklamácií
- Spolupráca pri tvorbe a aktualizácií dokumentov (kontrolný plán, FMEA, …)
- Spoluzodpovednosť za riadenie dokumentácie ISO

- Výborný tím v srdci podtatranského regiónu
- Plne rozvinutú výrobnú prevádzku, ktorá zahŕňa činnosti ako controlling, riadenie ľudských zdrojov, výskum a vývoj a predaj
- Kultúru na vysokej úrovni s dlhoročnou tradíciou
- Dynamické prostredie, príležitosti pre rast a rozvoj
- Zázemie nadnárodnej korporácie vo FORTUNE 500

Kontaktovať budeme len uchádzačov, ktorí spĺňajú požadované kritériá. Ďakujeme za porozumenie.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

technické /elektrotechnické, strojárske/

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

- Silné technické zázemie
- Znalosti techník riešenia problémov
- Vedomosti štatistických metód riadenia
- Základné vedomosti o nástrojoch 6 SIGMA
- Prax s vykonávaním auditov
- Skúsenosti s rôznymi meraniami
- Skúsenosti s prípravou 8D reportov
- Znalosť normy ISO 9001, znalosť normy ISO 14001 je výhodou
- Čítanie výkresov/eletrotechnických schém
- Quality mindset a angažovanosť
- Orientácia na detaily a výsledky
- Zákaznícka orientácia
- Schopnosť riešiť problémy
- Komunikačné schopnosti

Hengstler je vedúcim výrobcom priemyselných komponentov pre aplikácie počítania a riadenia, ako sú enkodéry, počítadlá, časovače, rotačné snímače, priemyselné a teplotné regulátory, relé, tlačiarne a strihače. Hengstler s.r.o. je výrobným závodom pre svoju materskú firmu, ktorá sídli v nemeckom meste Aldingen. Jedná sa o plne rozvinutú výrobnú prevádzku, ktorá zahŕňa taktiež činnosti ako controlling, riadenie ľudských zdrojov, výskum a vývoj.

Spoločnosť Hengstler je 100% exportér pôsobiaci v elektrotechnickom priemysle na celosvetové trhy (Amerika, Európa, Ázia) so zameraním na dodávky pre automatizáciu a procesnú kontrolu ako i výrobcov strojných zariadení.

Hengstler je súčasťou korporácie Fortive, ktorá celosvetovo zamestnáva približne 18.000 zamestnancov.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 3119499  Dátum zverejnenia: 20.4.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 1 500 EUR/mesiac