Pracovník interného predaja

Hengstler, s.r.o.

Miesto práce
Pradiareň 40, okres Kežmarok
Termín nástupu
ihneď/dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Identifikuje a vyhodnocuje možné príležitosti budúceho predaja a zodpovedá za ich kvalifikáciu
• Je prostredníkom medzi zákazníkmi, predajcami, distribútormi, vedením spoločnosti a výrobou
• Podporuje aktivity súvisiace s rastom predaja
• Zúčastňuje sa výstav, veľtrhov a návštev zákazníkov
• Sleduje úhrady za dodané výrobky a služby
• Zodpovedá za prípadné služby po predaji
• Zodpovedá za vedenie a analýzu zákazníckych dát, ich správu a aktualizáciu, ako i za podávanie správ o predaji
• Podporuje zlepšenia v procesoch interného predaja
• Zodpovedá za aktualizáciu dát v systéme
• Zodpovedá za včasné a korektné vybavenie zákazníckych telefonátov, e-mailov a požiadaviek
• Zodpovedá za proces objednávania

• Pestrý sociálny program zahŕňajúci akcie pre zamestnancov a rodinných príslušníkov, podporu kultúrnych a športových podujatí
• Rozvinutý systém rastu a rozvoja zamestnancov v rámci osobnosti aj odbornosti
• Výborný tím orientovaný na zákazníka, ktorý chce vyhrávať v rámci dodržiavania pravidiel fair play
• Uplatnenie v dynamickej, etablovanej, medzinárodnej spoločnosti s 20 ročnou tradíciou

Kontaktovať budeme len uchádzačov spĺňajúcich požadované kritériá.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

vzhľadom na zameranie firmy ekonomický alebo technický smer výhodou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1) a Nemecký jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

• Minimálne 2-ročná prax na oddelení zákazníckeho servisu
• Prozákaznícky prístup
• Spoľahlivosť
• Efektívny časový manažment
• Výborné komunikačné zručnosti

Hengstler je vedúcim výrobcom priemyselných komponentov pre aplikácie počítania a riadenia, ako sú enkodéry, počítadlá, časovače, rotačné snímače, priemyselné a teplotné regulátory, relé, tlačiarne a strihače. Hengstler s.r.o. je výrobným závodom pre svoju materskú firmu, ktorá sídli v nemeckom meste Aldingen. Jedná sa o plne rozvinutú výrobnú prevádzku, ktorá zahŕňa taktiež činnosti ako controlling, riadenie ľudských zdrojov, výskum a vývoj.

Spoločnosť Hengstler je 100% exportér pôsobiaci v elektrotechnickom priemysle na celosvetové trhy (Amerika, Európa, Ázia) so zameraním na dodávky pre automatizáciu a procesnú kontrolu ako i výrobcov strojných zariadení.

Hengstler je súčasťou korporácie Fortive, ktorá celosvetovo zamestnáva približne 18.000 zamestnancov.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 2721252  Dátum zverejnenia: 20.1.2017