Accountant | Účtovník

Heneken, s.r.o.

Miesto práce
Prievozská, Bratislava
Druh pracovného pomeru
skrátený úväzok
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
640 EUR (4hod pracovny uvazok)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- účtovanie došlých faktúr
- účtovanie bankových transakcií a pokladne
- participovanie na príprave daňových priznaní (DPH, daň z príjmov )
- participovanie na príprave podkladov pre finančný audit
- vypracovanie mesačných hlásení INTRASTAT
- ostatné pomocné účtovné práce

- mladý kolektív
- bonusy v nadväznosti na výkon a dosiahnuté individuálne ciele a ciele spoločnosti (13, 14 plat)
- školenia - spoločnosť podporuje kontinuálne vzdelávanie (najmä prostredníctvom školení organizovaných big4)
- možnosť flexibilného pracovného času
- Multi sport karta

Spoločnosť bude kontaktovať len vyhovujúcich uchádzačov. Hľadáme kolegu len na skrátený pracovný úväzok.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

Ostatné znalosti

Podvojné účtovníctvo - Pokročilý
Fakturácia - Pokročilý
Pokladňa - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
SAP - Základy

Počet rokov praxe

3

- Základný prehľad daňovej legislatívy (DPH, DPPO)
- Pracovitosť, zodpovednosť, zmysel pre detail, tímový hráč

Sme dynamická obchodná spoločnosť založená na Slovensku s presahom do celého sveta. Rastieme vďaka partnerstvám na globálnom trhu, ktoré sú založené na obchode s kovmi, výrobe zliatin a nadzemných vodičov v troch výrobných fabrikách na Slovensku, jednej v Turecku, Kanade a Južnej Afrike.

Náš úspech stojí na:

- zabezpečení finálneho produktu s jedinečnými fyzickými a chemickými vlastnosťami,
- splnení legislatívnych požiadaviek v krajine pôsobenia nášho obchodného partnera,
- zaručení spoľahlivej distribúcie produktov a logistického reťazca
- a príprave najlepších finančných podmienok pre obchodných partnerov.

Za 17 rokov sme sa rozrástli na 13 dcérskych spoločností v 7-dmich krajinách s viac ako 600 zamestnancami, vďaka ktorým sme v roku 2022 presiahli tržby 500 mil. €.

Zapojením sa do nášho tímu získaš kolegov nielen zo Slovenska, ale aj z Talianska, Španielska, Srbska, Kanady, Veľkej Británie, Turecka či Indie, ale najmä možnosť podieľať sa na raste medzinárodnej spoločnosti, so slovenskými koreňmi a významným potenciálom na trhu.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov
ID: 3816579  Dátum zverejnenia: 22.11.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 640 EUR (4hod pracovny uvazok)