IT Administrator

Hemmersbach Czech s.r.o.

Miesto práce
Kechnec
Termín nástupu
1.4.2020
Mzdové podmienky (brutto)
Od 1 200 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hemmersbach Slovakia hľadá technického inžiniera, ktorý sa bude zaoberať činnosťami súvisiacimi s IT podporou jednému z našich zákazníkov v krajine. Spoločnosť Hemmersbach je globálnym poskytovateľom IT služieb. S viac ako 4500 stálych zamestnancov v 40 dcérskych spoločnostiach ponúkame naše služby vo viac ako 190 krajinách po celom svete. Technický inžinier je služba fyzickej prítomnosti, ktorá poskytuje podporu u zákazníka.

Náplň práce:

– Inštalácia, aktualizácia, podpora a riešenie problémov so systémom Windows a inými autorizovanými pracovnými náradím a softvérmi/aplikáciami
– Inštalácia, inovácia, podpora a riešenie problémov s hardvérom pracovného priestoru koncového užívateľa, napríklad stolové počítače, laptopy, tlačiarne, mobilné zariadenia, video konferenčné zariadenia, alebo akékoľvek iné autorizované zariadenia, periférne zariadenia a ostatné zariadenia
– Vykonávať všeobecné preventívne údržbárske práce na zariadeniach a softvéri
– Riadiť sa pokynmi, ktoré poskytli odborníci na predmet, a vykonávať ich
– Poskytovať hand and eye podporu zákazníkom, malým a stredným podnikom pri inštalácii, inovácii a podpore, odstraňovanie problémov zariadení v prostredí Networkingu a Computeringu
– Presne zaznamenávať, aktualizovať a dokumentovať požiadavky pomocou systému IT service desk
– Udržiavať prvotriedny zákaznícky servis, ktorý zabezpečí efektívne zaobchádzanie so všetkými zákazníkmi vhodným spôsobom
– Poskytovať užívateľom podporu na základe ich potrieb

Požadované zručnosti a kompetencie:

– Aspoň 2 roky praxe v odbore
– Angličtina na pracovno-komunikatívnej úrovni
– Dobré komunikačné schopnosti
– Zručnosť v oblasti služieb zákazníkom / užívateľom
– Znalosť Microsoft Office (Outlook, Word a Excel)
– Skúsenosti s inštaláciou a odstraňovaním problémov operačného systému Microsoft
– Skúsenosti s opravou stolových počítačov, pracovných staníc, notebookov a tlačiarní
– Porozumenie sieťam, serverom a telekomunikáciám, LAN / WAN
– Detailne orientovaný a seba motivujúci prístup
– Schopnosť pracovať v prostredí založenom na projekte, ktoré si vyžaduje flexibilitu a tímovú prácu

Čo ponúkame:

- Bezpečnú prácu v exponenciálne rastúcej medzinárodnej spoločnosti
- Priamu a otvorenú komunikáciu
- Príležitosti pre ďalší profesionálny a osobný rozvoj vďaka nášmu programu rozvoja ľudských zdrojov
- Buddy Program pre ľahký štart pre nových zamestnancov

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

IT

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2) a Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

B

Sme globálny poskytovateľ IT služieb. S viac ako 4.500 stálymi zamestnancami v 40 dcérskych spoločnostiach. Ponúkame naše služby po celom svete vo viac ako 190 krajinách a kooperujeme s lídrami na trhu s IT vybavením, či službami.
ID: 3856072  Dátum zverejnenia: 5.3.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 1 200 EUR/mesiac