1 200 - 1 500 EUR

(Junior) Field Service Engineer/ IT technik

Hemmersbach Slovakia s.r.o.

Bratislavský kraj, Trnavský kraj, Nitriansky kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
1.12.2019 (alebo ihneď)
Celková mzda (brutto)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme Junior HPE Field Service Engineera (výjazdového IT technika), ktorý bude spravovať a ponúkať podporu IT zariadení, u jedného z našich najvýznamnejších klientov v krajine.

Tvoja náplň práce:
- Poskytovanie podpory Hardvéru, inštaláciu a spustenie služieb pre našich zákazníkov po celom pridelenom regióne (HP produkty)
- Riadenie a monitorovanie všetkých nainštalovaných systémov a infraštruktúry našich zákazníkov
- inštalácia, konfigurácia, testovanie a preventívna údržba hardvéru, operačných systémov, aplikačného softvéru a nástrojov riadiaceho systému
- Zabezpečenie najvyššej úrovne dostupnosti systémov a infraštruktúry

Čo by si mal vedieť:
- Pracovné skúsenosti so servermi, sieťovými a úložnými zariadeniami v prevádzke
- plánovanie, riadenie a dokumentovanie IT infraštruktúry
- Zručnost pri riešení problémov (hardvér, softvér, OS a riadiace systémy)
- Migrácia, inštalácia a skúsenosti s vyradením hardvéru z prevádzky
- Znalosti alebo predchádzajúce skúsenosti s SLA a tiketovacím systémom.
- Komunikatívna angličtina
- Komunikačné schopnosti na dobrej úrovni (keďže našimi klientmi sú významné spoločnosti na trhu)
- Ochota cestovať pre pracovné účely v danom regióne

Výhodou je, ak by si vedel:
- prostredie dátového centra
- podpora HW a SW produktov HPE, alebo iných
- Chuť stále sa vzdelávať v novinkách našich zákazníkov
- Spoľahlivosť a chuť pracovať so stále rozširujúcim sa tímom

Čo ponúkame:
- Stabilná práca v exponenciálne rastúcej medzinárodnej spoločnosti
- Získanie skúseností v podobe zodpovednosti a znalosti, práce na zaujímavých projektoch
- Hemmersbach team spirit
- Priama a otvorená komunikácia
- Vynikajúce príležitosti pre ďalší profesionálny a osobný rozvoj vďaka nášmu
programu v oddelení ľudských zdrojov a vzdelávania
- Program Mentor(Buddy) pre ľahký štart nových zamestnancov
- Priestor pre vaše vlastné nápady a návrhy na zlepšenie, ako aj ich prípadnú
implementáciu vďaka naším rýchlym rozhodovacím procesom, prípadná odmena za „super“ nápady
- služobné vozidlo (po skúšobnej dobe), firemný telefón / hlasové služby, plne preplácané stravné lístky

Kto sme:
- Sme globálny poskytovateľ IT služieb. S viac ako 4.200 stálymi zamestnancami v 40 dcérskych spoločnostiach. Ponúkame naše služby po celom svete vo viac ako 190 krajinách a kooperujeme s lídrami na trhu s IT vybavením, či službami.

www.hemmersbach.com

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

1200 - 1500 EUR

služobné vozidlo, firemný telefón / hlasové služby, plne preplácané stravné lístky, penzijné pripoistenie

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

15.1.2020 (ostáva ešte 89 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) a Slovenský jazyk - Expert (C2)

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Sme globálny poskytovateľ IT služieb. S viac ako 4.200 stálymi zamestnancami v 40 dcérskych spoločnostiach. Ponúkame naše služby po celom svete vo viac ako 190 krajinách a kooperujeme s lídrami na trhu s IT vybavením, či službami.

Adresa spoločnosti

Hemmersbach Slovakia
Suché mýto 1
811 03 Bratislava

Kontakt

Kontaktná osoba: Nicoletta Panizzon
Tel.: +39340682979
E-mail: poslať životopis
ID: 3785339   Dátum zverejnenia: 11.10.2019   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   1200 - 1500 EUR