Hľadáme junior projekťáka/projekťáčku, s ktorými zosnováme skvelé projekty

Hemisféra

Miesto práce
Pribinova 10, Ružinov
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
10 EUR/hod.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do nášho tímu hľadáme spoľahlivého, komunikatívneho a kreatívneho človeka, ktorý má exekutívny talent a doťahuje veci do konca.
Ak sa chceš v budúcnosti venovať projektovému alebo produktovému manažmentu, ale ešte nemáš dostatok skúseností, pridaj sa k nám do tímu a my ťa naučíme ako :)

Čo ťa u nás na začiatku bude čakať?
Naša organizácia má vo svojom portfóliu viacero produktov, ktoré stoja na 4 kľúčových oblastiach (Sales, Marketing, Stratégia, HR). Aby sme ťa vedeli neskôr posunúť na projektového alebo produktového manažéra, potrebuješ si najprv prejsť úlohami z každého rožka troška, a preto ťa bude u nás čakať:
- komunikácia so strednými a základnými školami v rámci prezentácie našej organizácie a produktov na školách
- pomoc pri komunikácii s partnermi a aktívna účasť na obchodných stretnutiach
- pomoc pri koordinácii lektorov, ktorá zahŕňa pomoc s ich náborom, výberom, onboardingom, feedbackovaním ich práce a pod.
- komunikácia s rodičmi a zákazníkmi
- koordinácia spúšťania nových kurzov a iných produktov
pomoc s koordináciou marketingu, propagáciou a salesom

Na čo sa môžeš tešiť:
- Menší tím, v ktorom sa všetci podieľame na chode firmy
- Zmysluplná pracovná náplň - všetky úlohy majú zmysel a ich dopad uvidíš priamo na letných táboroch a šťastných deťoch :)
- Zaujímajú nás nové nápady a nebojíme sa kritiky, ak vidíš, že sa veci dajú robiť lepšie
- Rešpektujeme tvoj osobný život a flexibilný pracovný čas či čiastočný HO sú samozrejmosťou
- Možnosť profesijného rastu a zapojenia sa aj do ďalších inovatívnych projektov naprieč inými organizáciami (OpenLab, Skyro, Wezeo,...), ktoré ti budú dávať zmysel
- Podporujeme tvoje vzdelávanie, preto máš bezplatnú účasť na našich vzdelávacích projektoch
- Zdieľame príjemné priestory s ďalšími organizáciami, takže pri káve natrafíš aj na zaujímavých ľudí s veľkými nápadmi pracujúcich na rôznych inovatívnych projektoch
- Radi sa hráme hry - digitálne, stolové aj rolové - takže ak si tiež nadšenec hier, budeš medzi svojimi :)
- Pracovný laptop a telefón s paušálom
- Budeš mať zľavu na produkty pre tvojich členov rodiny

Ak ťa ponuka zaujala, pošli nám svoj životopis na mail [email protected]. Ak chceš, aby sme sa dozvedeli o tebe viac, môžeš nám poslať motivačný list.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Google GSuite - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

Projektový manažér, Marketingový manažér, Manažér táborov

Počet rokov praxe

1

Vďaka čomu budeš v tejto práci vynikať?
Keďže ide o riadenie viacerých projektov, je pre nás kľúčové, aby sme sa mohli spoľahnúť, že úlohy dotiahneš do konca, a zároveň budeš systematicky pristupovať k práci.
- Proaktívna komunikácia
- Analytické myslenie a schopnosť hľadať riešenia aj pod tlakom
-Zmysel pre koordináciu úloh a ustráženie detailov
- Nadšenie pre digitálne nástroje uľahčujúce prácu
- Znalosť Google Suite (Drive, Docs, Sheets)
- Organizácia a pravidelný reporting
- Aktívne šoférske zručnosti

Sme občianske združenie, ktoré sa už viac ako 8 rokov venuje vzdelávaniu detí a dospelých v oblasti digitálnych technológií, a ktoré je zároveň živou komunitou, ktorá združuje mladých aj starších herných nadšencov :)

U nás sa celý rok čosi deje. Počas školského roka organizujeme viacero kurzov v oblasti herného vývoja na školách aj online. Cez prázdniny zase pripravujeme vzdelávacie tábory, kreatívne štúdiá a letné školy pre začiatočníkov a budúcich profesionálov. Taktiež radi a pravidelne spolupracujeme s odborníkmi a profesionálmi z najznámejších herných štúdií na Slovensku.

Venujeme sa aj B2B projektom, kde aktívne vzdelávame profesionálov z herných štúdií a iných odvetví. Zároveň sa snažíme vzdelávať aj širšiu verejnosť cez podcast Videoherná výchova, a podieľame sa aj na tvorbe nových vzdelávacích hier v našom internom hernom štúdiu. Jednoducho máme veľmi radi hry!
ID: 4593547  Dátum zverejnenia: 2.6.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 10 EUR/hod.