Mechanik elektrotechnický zariadení - váhar

HEMAK, s.r.o.

Miesto práce
Chmeľníky 38, Myslava
Termín nástupu
01.03.2019
Nástupná základná mzda je minimálne 650 € brutto pri plnom úväzku. V závislosti od skúseností, úrovne expertízy a kvalifikácie kandidáta je výsledná základná mzda predmetom individuálnej dohody počas výberového konania. K základnej mzde sa vyplácajú mesačné prémie a v celkovom ročnom príjme je potrebné pripočítať odmenu za hospodársky výsledok spoločnosti – 13-ty plat.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- montáž elektronických váh
- diagnostika porúch vážiacich zariadení
- oprava a odstránenie porúch vážiacich zariadení
- práca podľa elektrickej dokumentácie
- vykonávanie plánovej a preventívnej údržby
- práce na celom území SR

- práca v dynamickom prostredí s využitím najnovších technológií
- rôznorodá práca
- profesijný rast
- odborné kurzy a školenia

Informácie o výberovom konaní

Predpokladaný dátum obsadenia pracovného miesta: 1.3.2019
Svoje žiadosti spolu so štruktúrovaným profesijným životopisom, motivačným listom a Súhlas so spracovaním osobných údajov zasielajte na adresu [email protected].

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

Elektrotechnika

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Windows - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

- § 21 – 23 vyhl. MPSVaR SR č. 508/2009 Z.z. alebo vyšší
- skúsenosti s údržbou elektrických strojov a zariadení - výhodou
- skúsenosti s meracími prístrojmi
- skúsenosti s výpočtovou technikou, riadiacimi systémami
- práca s PC
- znalosť elektrotechnických schém
- vodičský preukaz skupiny B
- ochotu cestovať
- manuálna zručnosť
- znalosť anglického jazyka - výhodou

Spoločnosť zameraná na predaj, dodávku, montáž a servis priemyselných elektronických váh a vážiacich systémov
ID: 3585669  Dátum zverejnenia: 24.1.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Nástupná základná mzda je minimálne 650 € brutto pri plnom úväzku. V závislosti od skúseností, úrovne expertízy a kvalifikácie kandidáta je výsledná základná mzda predmetom individuálnej dohody počas výberového konania. K základnej mzde sa vyplácajú mesačné prémie a v celkovom ročnom príjme je potrebné pripočítať odmenu za hospodársky výsledok spoločnosti – 13-ty plat.