Mzdová účtovníčka /Mzdárka / Mzdár

Helwitax s.r.o.

Miesto práce
Zlatovská 1904, Trenčín-Zlatovce
Druh pracovného pomeru
skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
01.01.2019
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
V závislosti od počtu spracovaných miezd - úkolová mzda (približne 500,- € za cca 50 hodín práce)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Spracovanie miezd klientom účtovnej kancelárie
Prihlasovanie / odhlasovanie zamestnancov
Poradenstvo pre klientov

- nesledujeme pracovný čas ale odvedenú práca
- možnosť pracovať z domu
- poskytujeme pravidelné školenia a vzdelávania
- nehľadáme zamestnancov, ale dlhoročných partnerov
- odmeňovanie za počet spracovaných miezd

Forma spolupráca - živnosť, skrátený pracovný úväzok, dohoda.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

31.12.2018 (ostáva ešte 14 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Účtovníctvo, Ekonomika, Audit

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Úplný začiatočník (A1) alebo Nemecký jazyk - Úplný začiatočník (A1)

Ostatné znalosti

Mzdové účtovníctvo - pokročilý
Jednoduché účtovníctvo - základy
Podvojné účtovníctvo - základy

Počet rokov praxe

5

Spoločnosť Helwitax s.r.o. poskytuje podnikateľom kompletné služby - od založenia spoločnosti, vedenia účtovníctva, spracovanie miezd, ekonomické analýzy, školenia v oblastí účtovníctva a daní, až po likvidáciu spoločnosti.

Zlatovská 1904
91105 Trenčín

Kontakt

ID: 3554164   Dátum zverejnenia: 7.12.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   V závislosti od počtu spracovaných miezd - úkolová mzda (približne 500,- € za cca 50 hodín práce)