Reagujte bez životopisu

Obchodní zástupce pro západní Slovensko

HELUZ tehliarsky priemysel s.r.o.

Místo práce
Trnavský kraj, Nitranský kraj (Práce vyžaduje cestování)
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
Od 1 250 EUR/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Hledáme nového kolegu na Slovensko, který bude mít možnost flexibilní pracovní doby. Klíčové vlastnosti pro tuto pozici zahrnují samostatnost, dobrý přehled ve stavebních materiálech a schopnost efektivně komunikovat se zákazníky. Nabízíme atraktivní platové ohodnocení, které můžete částečně ovlivnit svou výkoností.

Oblasti: Dunajská Streda, Galanta, Hlohovec, Komárno, Nové Zámky, Piešťany, Saľa, Trnava

Co u nás budete dělat?

  • Rozvíjet a optimalizovat prodejní síť v řízeném regionu
  • Plnit obchodní plán
  • Udržovat dobré vztahy se zákazníky
  • Spolupracovat s ostatními kolegy v týmu
  • Mapovat Váš region
  • Bude zapotřebí i trochu administrativy

Co od Vás očekáváme:

  • Zkušenost ve stavebnictví
  • SŠ nebo VŠ vzdělání
  • Obchodní a komunikační dovednosti
  • Schopnost plánovat denní aktivity
  • Zvládnutí běžné administrativy na PC
  • Řidičský průkaz sk. B

Co od nás můžete získat:

  • Zaměstnání v silné a stále se rozvíjející firmě na dobu určitou, po zapracování možnost prodloužení na dobu neurčitou
  • Zaměstnanecký poměr dle slovenské legislativy
  • Hrubá mzda je přímo úměrná výsledkům prodeje: základní mzda 1 250 EUR + osobní ohodnocení + bonusy z prodeje (až do výše max. 2 400 EUR)
  • Flexibilní pracovní dobu
  • Osobní automobil i k soukromému užívání

Sídlo firmy:

sídlo Dvojkrížná 47

821 06 Bratislava

www.heluz.sk

Zaměstnanecké výhody, benefity

Mobilní telefon
Příspěvek na dovolenou
Auto i pro soukromé účely
Firemní akce
Dovolená 5 týdnů
Bonusy/prémie
Notebook
Příspěvek na penzijní/životní připojištění
Příspěvek na sport/kulturu/volný čas

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Inzerující společnost

Kontakt

Kontaktní osoba: Lenka Čížková
E-mail: poslat životopis
Na to, abyste reagovali na tuto nabídku, nepotřebujete životopis. Stačí, když vyplníte formulář.Odpovědět na nabídku
ID: 4795366  Dátum zverejnenia: 28.3.2024  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto): 1 250 EUR/měsíc