Údržbár - elektrikár

Helske, s.r.o.

Miesto práce
Levoča
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
930 EUR/mesiacv závislosti od skúseností

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pracovná pozícia zodpovedá za plynulý chod technologických častí liniek, strojov a zariadení po elektrickej stránke, vykonávanie predpísanej preventívnej a prediktívnej údržby strojov a zariadení.
Práca na zverenej pracovnej pozícii podľa platných štandardov. Súčinnosť pri inštalačných prácach z pohľadu elektrických častí technologických liniek a zariadení.
Odstraňovanie vzniknutých porúch na silových a ovládacích
obvodoch elektrických zariadení technologických liniek a strojov.
Podľa technickej špecifikácie samostatne určovanie vhodných typov náhradných dielov potrebných k oprave. Vykonávanie záznamov o uskutočnenej práci – popis závady a činnosti na jej odstránenie (opravy).
Podpora pre mechanika údržbára pri jednoduchých mechanických opravách, výmenách mechanických častí strojov na linkách ( prevodoviek, čerpadiel, pneu a hyd. prvkov a pod.)
Vykonávanie preventívnej údržby výrobných strojov a zariadení podľa plánu s cieľom odstraňovať zistené nedostatky. Preverovanie stavu technickej dokumentácie výrobných strojov a zariadení podľa požiadaviek s cieľom informovať o prípadných nedostatkoch v dokumentácii. Navrhovanie a realizovanie zlepšenia na zvýšenie spoľahlivosti výrobných strojov a zariadení. Evidencia a špecifikácia náhradných dielov. Hlásenie anomálii a porúch z výroby nadriadenému. Dodržiavanie zásad bezpečnosti pri práci podľa preškolenia.
Používanie predpísaných ochranných pomôcok.

Práca pre slovenskú, dynamicky sa rozvíjajúcu spoločnosť pôsobiacu u nás aj v zahraničí
Stabilné pracovné miesto a príjemné pracovné prostredie
Možnosť odborného vzdelávania

V prípade záujmu nám pošlite životopis v slovenskom jazyku spolu so súhlasom o ochrane osobných údajov. Motivačný list ani žiadosť o prijatie do zamestnania nie sú podmienkou. Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov. Ďakujeme a tešíme sa na Vaše CV.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

elektrotechnický

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

Elektrotechnik na riadenie činnosti, alebo riadenie prevádzky - § 23 vyhlášky Ministerstva práce, sociálnych vecí a rodiny Slovenskej republiky č. 508/2009 Z. z.
samostatnosť,
zodpovedný prístup k práci

Najvyššou hodnotou spoločnosti je výroba absolútne ekologicky a zdravotne nezávadných certifikovaných produktov, ktoré svojimi unikátnymi technologickými vlastnosťami, predstavujú jedinečné a patentom chránené spojenie najmodernejších poznatkov, ekologických princípov a novodobých inovácií. Vďaka nášmu vlastnému vývojovému a výskumnému centru, je tak spoločnosť schopná vyvíjať produkty, ktoré pomáhajú firmám a domácnostiam priamo znižovať spotrebu energií a uhlíkovej stopy, čím je chránené prírodné bohatstvo a životné prostredie.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 3959776  Dátum zverejnenia: 31.8.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 930 EUR/mesiac