Global Brand Manager

Helske, s.r.o.

Miesto práce
Levoča
Termín nástupu
Ihneď
2 500 EUR/mesiacPlat: od 2500 EUR v závislosti od predošlých pracovných skúseností

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Prinášame unikátnu príležitosť pre ambíciozného, samostatného a dynamického kandidáta, ktorý sa bude podieľať na budovaní a prezentovaní našej značky na medzinárodnej úrovni a stane sa členom nášho medzinárodného tímu.

Náplň práce:
- Budovanie povedomia o značke prezentácia pilierov a hodnôt značky
- Definovanie a určovanie komunikačnej stratégie značky cez rôzne médiá a plánovanie marketingových komunikačných kampaní
- Vyhľadávanie príležitostí na prezentáciu a zapojenie sa spoločnosti do charitatívnych akcií
- Vykonávanie prieskumu trhu s cieľom udržať krok s aktuálnymi trendmi zákazníkov a predpokladať budúce trendy
- Tvorba obsahu slúžiacich na prezentáciu spoločnosti
- Tvorba marketingových plánov, rozpočtov, reportov a produktovej dokumentácie
- Vypracovanie ročného marketingového plánu, voľba marketingových komunikačných nástrojov a zodpovednosť za tvorbu, plnenie a kontrolu marketingového plánu

Práca pre dynamicky sa rozvíjajúcu spoločnosť pôsobiacu u nás aj v zahraničí
Príležitosť na kariérny rast
Stabilné pracovné miesto a príjemné pracovné prostredie
Možnosť odborného vzdelávania
Služobný notebook, telefón
Firemné auto - podľa potrieb

V prípade záujmu nám pošlite životopis v slovenskom jazyku spolu so súhlasom o ochrane osobných údajov. Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov. Ďakujeme a tešíme sa na Vaše CV.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Marketing

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Microsoft Office - Expert

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

4

- Skúsenosti na podobnej pozícií, min 3 roky
- Skúsenosť v podobnej pozícií v zahraničí je podmienkou
- Znalosť mediálneho prostredia
- Preukázateľné skúsenosti s budovaním značky
- Schopnosť a ochota často cestovať
- Proaktívny prístup k práci
- Kreativita so zmyslom pre detail
- Dobré komunikačné zručnosti a sebavedomie
- Strategické myslenie a schopnosť samostatného rozhodovania
- Schopnosť interpretácie dát získaných z rôznych trhov

Najvyššou hodnotou spoločnosti je výroba absolútne ekologicky a zdravotne nezávadných certifikovaných produktov, ktoré svojimi unikátnymi technologickými vlastnosťami, predstavujú jedinečné a patentom chránené spojenie najmodernejších poznatkov, ekologických princípov a novodobých inovácií. Vďaka nášmu vlastnému vývojovému a výskumnému centru, je tak spoločnosť schopná vyvíjať produkty, ktoré pomáhajú firmám a domácnostiam priamo znižovať spotrebu energií a uhlíkovej stopy, čím je chránené prírodné bohatstvo a životné prostredie.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 3951183  Dátum zverejnenia: 29.9.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 2 500 EUR/mesiac