Člen marketingového tímu / Copywriter / Content specialist / Produkčný

Helske, s.r.o.

Miesto práce
Levoča
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
od 800,- € do 1300,-€, podľa úrovne skúseností kandidáta

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do nášho marketingového tímu hľadáme kolegu, ktorý prispeje nie len dobrými nápadmi a relevantnou skúsenosťou z oblasti marketingu, ale aj schopnosťou doťahovať veci do konca, ustráži termíny a dá si záležať na tom, aby sa naše plány stali skutočnosťou.

Medzi jeho hlavné pracovné povinnosti bude patriť:

Samostatná práca na príprave a realizácii kampaní a projektov
Participácia na plánovaní marketingovej stratégie
Participácia na plánovaní projektov, tvorbe časového plánu, plánovaní rozpočtu
Príprava obsahu, tvorba textov a kreatívnych ideí
Produkcia podujatí a marketingových nástrojov
Aktualizácia údajov na internetovej stránke
Príprava prezentácií
Koordinácia externých dodávateľov a spolupracovníkov

Nadštandardný príjem v rámci regiónu
Práca pre slovenskú, dynamicky sa rozvíjajúcu spoločnosť pôsobiacu u nás aj v zahraničí
Príležitosť na kariérny rast
Prehodnocovanie platových podmienok na pravidelnej báze
Stabilné pracovné miesto a príjemné pracovné prostredie
Možnosť odborného vzdelávania
Ergonomické pracovisko
Zľavy v pohybových centrách Ultimuv

V prípade záujmu nám pošlite životopis v slovenskom jazyku spolu so súhlasom o ochrane osobných údajov. Motivačný list ani žiadosť o prijatie do zamestnania nie sú podmienkou. Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov. Ďakujeme.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Marketing

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Počet rokov praxe

3

Vynikajúce komunikačné zručnosti sú podmienkou
Štylistické zručnosti a bezchybnosť písomného prejavu sú podmienkou
Prax v oblasti marketingu a s vedením projektov
Dôsledný človek, so zmyslom pre detail
Systematický, s dobrými organizačnými schopnosťami, s orientáciou na cieľ
Schopný doťahovať veci do konca, schopný udržať si prehľad
Samostatnosť pri riešení problémov
Tímový hráč
Znalosť anglického jazyka je podmienkou
Nemecký jazyk je výhodou

Najvyššou hodnotou spoločnosti je výroba absolútne ekologicky a zdravotne nezávadných certifikovaných produktov, ktoré svojimi unikátnymi technologickými vlastnosťami, predstavujú jedinečné a patentom chránené spojenie najmodernejších poznatkov, ekologických princípov a novodobých inovácií. Vďaka nášmu vlastnému vývojovému a výskumnému centru, je tak spoločnosť schopná vyvíjať produkty, ktoré pomáhajú firmám a domácnostiam priamo znižovať spotrebu energií a uhlíkovej stopy, čím je chránené prírodné bohatstvo a životné prostredie.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 3749627  Dátum zverejnenia: 28.8.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: od 800,- € do 1300,-€, podľa úrovne skúseností kandidáta