Brand manažér

Helske, s.r.o.

Miesto práce
Levoča
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
od 1500 Eur, podľa úrovne skúseností kandidáta

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do nášho rozrastajúceho sa (a stále plne vyťaženého) marketingového tímu hľadáme posily ochotné prebrať na seba zodpovednosť za tvorbu značky, umiestnenie produktu na trh, tvorbu stratégie a koordináciu všetkých procesov, ktoré k tomu patria.

Medzi jeho/jej hlavné aktivity bude patriť:

- Zodpovednosť za tvorbu komunikačnej a marketingovej stratégie pre budovanie značky a umiestnenie nového produktu na trhu
- Príprava a realizácia projektov, tvorba časového plánu, plánovanie rozpočtu
- Tvorba kreatívnych ideí a podkladov pre komunikačné výstupy
- Koordinácia činností s jednotlivými oddeleniami spoločnosti
- Sledovanie stavu projektu, projektových rizík a vzniknutých problémov a ich eliminácia
- Vedenie porád k jednotlivým projektom
- Dohľad nad realizáciou marketingových kampaní
- Aktívna práca s údajmi z prieskumov trhu
- Monitoring a vyhodnocovanie úspešnosti marketingových projektov
- Koordinácia externých dodávateľov a spolupracovníkov
- Úzka spolupráca s vedením spoločnosti
- Spolupráca s ostatnými brand manažérmi spoločnosti
- Riadenie malého tímu marketingových špecialistov

Nadštandardný príjem v rámci regiónu
Práca pre slovenskú, dynamicky sa rozvíjajúcu spoločnosť pôsobiacu u nás aj v zahraničí
Príležitosť na kariérny rast
Prehodnocovanie platových podmienok na pravidelnej báze
Stabilné pracovné miesto a príjemné pracovné prostredie
Možnosť odborného vzdelávania
Ergonomické pracovisko
Zľavy v pohybových centrách Ultimuv

V prípade záujmu nám pošlite životopis v slovenskom jazyku spolu so súhlasom o ochrane osobných údajov. Motivačný list ani žiadosť o prijatie do zamestnania nie sú podmienkou. Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov. Ďakujeme.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Marketing

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

5

Skúsenosti s tvorbou komunikačných a marketingových stratégií
Skúsenosti s vedením tímu
Preukázateľné referencie vlastných projektov
Predchádzajúca skúsenosť s umiestňovaním nového produktu na trh je výhodou
Dobré vyjadrovacie schopnosti
Diplomatická a slušná komunikácia
Prax v oblasti marketingu a s vedením projektov
Skúsenosti s tvorbou značky
Dôsledný človek, so zmyslom pre detail
Systematický, s dobrými organizačnými schopnosťami, s orientáciou na cieľ
So strategickým myslením
Schopný doťahovať veci do konca, schopný udržať si prehľad
Asertívny
Samostatný pri riešení problémov
Prax vo výrobnej spoločnosti výhodou
Tímový hráč
Znalosť anglického jazyka je podmienkou, nemecký jazyk je výhodou

Najvyššou hodnotou spoločnosti je výroba absolútne ekologicky a zdravotne nezávadných certifikovaných produktov, ktoré svojimi unikátnymi technologickými vlastnosťami, predstavujú jedinečné a patentom chránené spojenie najmodernejších poznatkov, ekologických princípov a novodobých inovácií. Vďaka nášmu vlastnému vývojovému a výskumnému centru, je tak spoločnosť schopná vyvíjať produkty, ktoré pomáhajú firmám a domácnostiam priamo znižovať spotrebu energií a uhlíkovej stopy, čím je chránené prírodné bohatstvo a životné prostredie.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 3695769  Dátum zverejnenia: 17.6.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: od 1500 Eur, podľa úrovne skúseností kandidáta