Ultimuv Tréner

Helske, s.r.o.

Miesto práce
Spišská Nová Ves
Termín nástupu
ASAP
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
od 800 Eur, podľa skúseností kandidáta

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do nášho Ultimuv tímu hľadáme šikovného extroverta s relevantným vzdelaním a vášňou pre šport.

Medzi hlavné činnosti, ktorým sa bude venovať, patrí:

Individuálna korekcia klienta počas cvičenia.
Vedenie skupinového tréningu.
Vedenie kondičných cvičení, dohľad na cvičením.
Poskytovanie poradenstva pri stanovovaní správneho spôsobu cvičenia, chôdze, sedenia, státia, držania tela a podobne a inštruovanie klientov.
Sledovanie zdravotného stavu klientov.
Štúdium nových poznatkov a sebavzdelávanie.
Príprava pomôcok, materiálov a priestorov na cvičenie a kurz.
Prednášanie a vysvetlenie cvikov , praktické ukážky cvikov.
Iné činnosti podľa pokynov nadriadených pracovníkov a konateľov zamestnávateľa.

Práca pre slovenskú, dynamicky sa rozvíjajúcu spoločnosť pôsobiacu u nás aj v zahraničí
Príležitosť na kariérny rast
Prehodnocovanie platových podmienok na pravidelnej báze
Stabilné pracovné miesto a príjemné pracovné prostredie
Možnosť odborného vzdelávania

V prípade záujmu nám pošlite životopis v slovenskom jazyku spolu so súhlasom o ochrane osobných údajov. Motivačný list ani žiadosť o prijatie do zamestnania nie sú podmienkou. Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov. Ďakujeme.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

30.4.2019 (ostáva ešte 37 dní)

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

telesná výchova a šport

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý
Microsoft Outlook - pokročilý

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Hľadáme človeka, ktorý:
- absolvoval Fakultu telesnej výchovy a športu alebo vyštudoval telesnú výchovu na pedagogickej vysokej škole
- má reprezentatívne a príjemné vystupovanie
- ľahko nadväzuje kontakt s ľuďmi
- je komunikatívny
- je proaktívny a kreatívny
- je systematický, so zmyslom pre detail
- je schopný veci dotiahnuť do konca
- je zameraný na cieľ
- je schopný vychádzať s ľuďmi a dohodnúť sa
- je schopný budovať vzťahy

Spoločnosť Helske je dynamicky sa rozvíjajúca spoločnosť pôsobiaca vo viacerých odvetviach priemyslu a stavebníctva. V súčasnosti sa zameriava na rôzne aktivity a rozvíja viaceré investičné projekty. Jej hlavnou činnosťou je výroba unikátneho stavebného materiálu s použitím nanotechnológie. Neustálym výskumom mení zaužívané postupy a stáva sa tak priekopníkom vo svojej oblasti.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

Ul. Kukuričná 1
83103 Bratislava - mestská časť Nové Mesto

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Simona Tatliak
E-mail: poslať životopis
ID: 3620729   Dátum zverejnenia: 13.3.2019   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   od 800 Eur, podľa skúseností kandidáta