Manažér nákupu

Helske, s.r.o.

Miesto práce
Levoča
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
od 1500 Eur, v závislosti od úrovne skúseností kandidáta

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do nášho tímu nákupcov hľadáme šikovného človeka s relevantnou skúsenosťou z oblasti stavebníctva.

Medzi jeho/jej hlavné činnosti bude patriť:

Zabezpečenie efektívneho nákupu materiálov a externých servisov
Riadenie a aktualizácia dodávateľskej bázy s cieľom znižovať náklady a dosahovať stanovené ukazovatele pri zabezpečení požadovanej kvality
Výber a vyhľadávanie dodávateľov v súlade so stanovenými kritériami, pravidlami a požiadavkami
Vyjednávanie zmluvných podmienok s dodávateľmi
Riešenie reklamácií
Prezentácia objednávateľa u dodávateľov, vzťahový manažment
Starostlivosť o existujúcich obchodných partnerov
Komunikácia so zahraničnými obchodnými partnermi
Koordinácia všetkých činností spojených s logistikou
Koordinácia a spravovanie všetkých činností súvisiacich so skladovým hospodárstvom
Perspektívne riadenie skupiny nákupcov a koordinácia nákupných operácií, zodpovednosť za realizované nákupy
Príprava všetkých nákupných aktivít a rozhodnutí na oddelení
Optimalizácia procesov za účelom zvýšenia efektivity nákupu
Riadenie, inventarizácia a optimalizácia skladových zásob
Vytváranie reportingu nákupu, skladových zásob a KPI

Nadštandardný príjem v rámci regiónu
Práca pre slovenskú, dynamicky sa rozvíjajúcu spoločnosť pôsobiacu u nás aj v zahraničí
Príležitosť na kariérny rast
Prehodnocovanie platových podmienok na pravidelnej báze
Stabilné pracovné miesto a príjemné pracovné prostredie
Možnosť odborného vzdelávania
Ergonomické pracovisko
Zľavy v pohybových centrách Ultimuv
Služby fyzioterapeuta priamo na pracovisku

V prípade záujmu nám pošlite životopis v slovenskom jazyku spolu so súhlasom o ochrane osobných údajov. Motivačný list ani žiadosť o prijatie do zamestnania nie sú podmienkou. Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov. Ďakujeme.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Stavebnom

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Poľský jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

10

Hľadáme šikovného stavbára, ktorý:
- má skúsenosť s nákupom, obchodom, skladom alebo logistikou
- stavbára, ktorý sa v oblasti stavebníctva pohybuje aspoň 10 rokov a považuje ho "za svoj svet"
- pozná tovary, materiály, má prehľad v ponuke na trhu, vyzná sa v problematike
- vie posúdiť ponuku a podmienky dodávky
- je schopný prijímať rozhodnutia
- má dobré vyjednávacie zručnosti
- vie pracovať s ľuďmi, motivovať ich a koordinovať ich prácu
- hovorí nemecky alebo anglicky, pretože bude aktívne komunikovať so zahraničnými klientmi a dodávateľmi
- znalosť poľského jazyka je veľkou výhodou nie podmienkou
- dokáže si obhájiť svoj názor a podložiť ho argumentmi
- je organizovaný a systematický

Najvyššou hodnotou spoločnosti je výroba absolútne ekologicky a zdravotne nezávadných certifikovaných produktov, ktoré svojimi unikátnymi technologickými vlastnosťami, predstavujú jedinečné a patentom chránené spojenie najmodernejších poznatkov, ekologických princípov a novodobých inovácií. Vďaka nášmu vlastnému vývojovému a výskumnému centru, je tak spoločnosť schopná vyvíjať produkty, ktoré pomáhajú firmám a domácnostiam priamo znižovať spotrebu energií a uhlíkovej stopy, čím je chránené prírodné bohatstvo a životné prostredie.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 3590312  Dátum zverejnenia: 31.1.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: od 1500 Eur, v závislosti od úrovne skúseností kandidáta