Operátor výroby

Helske Europe, s.r.o.

Miesto práce
Levoča
Termín nástupu
assap
Mzdové podmienky (brutto)
750 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Práca na zverenej pracovnej pozícii podľa platných štandardov.
Obsluha technologických častí linky, strojov a zariadení podľa zaškolenia.
Dávkovanie vstupných surovín (materiálov) do technológie podľa stanovených receptúr.
Dávkovanie finálneho produktu a následné balenie do predpísaných obalových materiálov.
Etiketovanie hotových výrobkov podľa predpisu.
Ukladanie hotových výrobkov v predpísanom balení na palety.
Nastavovanie, overovanie a spúšťanie technologických častí linky, strojov a zariadení podľa zaškolenia a technickej dokumentácie.
Vykonávanie základnej mechanickej preventívnej údržby na technologických častiach linky, strojoch a zariadení, kontrola technického stavu a následne hlásenie zistených závad údržbe.
Dodržiavanie predpísaných kontrolných požiadaviek na proces a produkt.
Udržiavanie čistoty a funkčnosť technologických častí linky, strojov a zariadení.
Hlásenie anomálii a porúch z výroby nadriadenému.
Dodržiavanie zásad bezpečnosti pri práci podľa preškolenia.
Používanie predpísaných ochranných pomôcok.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Najvyššou hodnotou spoločnosti je výroba absolútne ekologicky a zdravotne nezávadných certifikovaných produktov, ktoré svojimi unikátnymi technologickými vlastnosťami, predstavujú jedinečné a patentom chránené spojenie najmodernejších poznatkov, ekologických princípov a novodobých inovácií. Vďaka nášmu vlastnému vývojovému a výskumnému centru, je tak spoločnosť schopná vyvíjať produkty, ktoré pomáhajú firmám a domácnostiam priamo znižovať spotrebu energií a uhlíkovej stopy, čím je chránené prírodné bohatstvo a životné prostredie.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 4078488  Dátum zverejnenia: 11.5.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 750 EUR/mesiac