Business Development Manager

Hellmann Worldwide Logistics s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
dohodou
2 000 EUR/mesiacUvedená fixná mzda je počiatočná a konečné finančné ohodnotenie záleží na seniorite kandidáta a bude predmetom spoločnej diskusie počas výberového konania. K fixnej mesačnej mzde prináležia aj veľmi motivujúce výkonnostné odmeny.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Naša spoločnosť je súčasťou nadnárodnej siete Hellmann Worldwide Logistics poskytujúcej komplexné a individuálne riešenia v oblasti skladovania a prepravy. Jednou z našich kľúčových hodnôt sú dobré vzťahy - ako so zákazníkmi tak aj naše v rámci spoločnosti. Aktuálne hľadáme kolegu/kolegyňu na novovytvorenú pozíciu v našom sales tíme.

Získate fixný plat na základe vašich skúseností a vysoko motivujúce bonusy zodpovedajúce vášmu pracovnému nasadeniu.

Dopravu budete mať zabezpečenú služobným autom, ktoré budete mať k dispozícii aj na súkromné účely.

Budete mať možnosť pracovať čiastočne formou home office.

Váš plat budeme pravidelne prehodnocovať, aby zodpovedal vašim aktuálnym potrebám.

Aby ste mali možnosť lepšie si nastaviť rovnováhu medzi pracovným a súkromným životom, poskytujeme každému zamestnancovi po splnení podmienok 6 dní hradeného voľna navyše.

A aby ste sa udržiavali v dobrej kondícii, máte možnosť mať prostredníctvom nás multisport kartu pre vás a vašich blízkych.

Máme príjemné pracovné prostredie a priateľský tím skvelých kolegov, ktorí vám radi pomôžu so zapracovaním a aklimatizáciou.

Získate zázemie a kultúru stabilnej medzinárodnej logistickej spoločnosti, v ktorej vám dáme príležitosť na profesionálny a osobný rast.

Pracovná náplň:

* identifikovať a rozvíjať obchodné príležitosti

* spolupodieľať sa na príprave obchodných plánov a marketingovej stratégie

* udržiavať pravidelný kontakt s existujúcimi klientmi a rozvíjať vzťahy s nimi

* získavať nových klientov, identifikovať ich krátkodobý a dlhodobý potenciál

* aktívne sa zapájať do projektov medzinárodných tendrov

* vypracovávať stratégiu na podporu nových produktov a služieb

* interne spolupracovať s manažérmi zodpovednými za jednotlivé produkty a pobočky

* vyhodnocovať priebežne obchodné výsledky a plnenie plánu

* monitorovať situáciu na trhu a navrhovať opatrenia na zabezpečenie našej konkurencieschopnosti

* reporting vedeniu spoločnosti

* aktívne pracovať, evidovať a rozvíjať obchodné aktivity v našom internom sales nástroji

* riešiť obchodne alebo marketingovo zamerané operatívne úlohy podľa pokynov nadriadeného

* pracovný pomer na dobu neurčitú
* pomoc a poradenstvo pri exekučných konaniach
* pravidelné zvyšovanie miezd
* príspevok na doplnkové dôchodkové sporenie
* 6 dní plateného rekondičného voľna v roku
* možnosť výplaty zálohy na mzdu v prípade neočakávaných výdavkov
* príležitosť k profesijnému a osobnostnému rozvoju
* ústretové vedenie s transparentnými a dosiahnuteľnými cieľmi
* príspevok na stravu nad rámec zákonných povinností
* odmena za odporučenie nového kolegu
* príjemné pracovné prostredie a priateľský tím
* zázemie a kultúra úspešnej a stabilnej medzinárodnej logistickej spoločnosti

Vopred ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem pracovať v našej spoločnosti. Všetky prijaté životopisy starostlivo posúdime a o výsledku Vás budeme informovať. Po splnení požiadaviek Vás pozveme na osobné stretnutie, kde si vysvetlíme bližšie informácie k pozícii a práci u nás. Tešíme sa na Vás.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

31.5.2024 (ostáva ešte 31 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

5

Počet rokov praxe

5

* stredoškolské alebo vysokoškolské vzdelanie v kombinácii s príslušnou praxou

* minimálne 3 roky praxe na pozícii manažéra predaja, KAM alebo BDM v logistike

* znalosť legislatívy (colné predpisy, poistenie, obchodný zákonník, zasielateľstvo, ...)

* ekonomické povedomie a znalosť podnikových financií

* znalosť anglického jazyka na dobrej komunikačnej úrovni

* odolnosť voči stresu a schopnosť pracovať v tíme

* flexibilitu a schopnosť primerane reagovať na vzniknuté situácie

* výborné komunikačné, prezentačné a organizačné schopnosti

* zdvorilé a reprezentatívne správanie, samostatnosť a spoľahlivosť

Slovenská spoločnosť Hellmann Worldwide Logistics s.r.o. vznikla začlenením spoločnosti PKZ Slovakia spol. s. r. o. do celosvetovej siete Hellmann Worldwide Logistics, ktorú založil v roku 1871 Carl Heinrich Hellmann v severonemeckom Osnabruecku a je dodnes v rodinnom vlastníctve.
Naša slovenská pobočka bola založená v januári roku 1996 a na slovenskom trhu úspešne pôsobí už viac ako 25 rokov vo všetkých oblastiach logistických služieb. Vypracovala sa na spoľahlivého a stabilného partnera pre svojich zákazníkov na Slovensku i v zahraničí. Donedávna ako partner a teraz ako priamy člen aktívnej logistickej siete spoločnosti Hellmann poskytujeme svoje služby prostredníctvom 443 pobočiek v 157 krajinách sveta.
Veríme, že nevyhnutným predpokladom úspechu sú naši skvelí a motivovaní zamestnanci a vieme o čom hovoríme, pretože spoločnosť Hellmann zamestnáva po celom svete viac ako 16 000 ľudí.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 4802647  Dátum zverejnenia: 8.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 2 000 EUR/mesiac