Inžinier dodávateľskej kvality (plastové komponenty) - junior/medior

Miesto práce
Trenčín
1 900 EUR/mesiacod 1900 Eur, mzda závisí od skúseností kandidáta + 10 % výkonnostná prémia

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre centrum strategického nákupu v Trenčíne hľadáme skúsených a talentovaných ľudí, ktorí chcú niečo dokázať.

Ak máte skúsenosti s dodávateľskou kvalitou a hľadáte nové výzvy a príležitosti, radi cestujete a poznáte nástroje kvality, využite príležitosť a staňte sa členom nášho mladého rozrastajúceho sa tímu v Trenčíne. Už je nás 50!

Pozíciu SQA obsadzujeme pre komoditu PLASTY.

Ponúkame nadštandardné platové ohodnotenie, možnosť pracovať na HOME OFFICE, PRUŽNÝ PRACOVNÝ ČAS, DOBU NEURČITÚ hneď od začiatku pracovného pomeru, príspevok na dopravu, 13. a 14. plat.

Na pozícii Inžinier dodávateľskej kvality budete zodpovedný za vykonávanie a zabezpečovanie plánovania kvality produktu (APQP) u externých dodávateľov počas plánovania a realizácie procesu vývoja produktu HELLA.
Budete tiež úzko spolupracovať s vývojovým oddelením vo fáze návrhu a realizácie produktu a procesu.

Až do validácie produktu do sériovej výroby budete :
• mať na starosti zahraničných a lokálnych dodávateľov
• koordinovať APQP aktivity u pridelených dodávateľov v rámci danej komodity a spolupracovať s členmi projektového tímu
• dohliadať na správnosť a komplexnosť dokumentácie predloženej dodávateľom v rámci PPAP/VDA2-PPF
• sledovať dodržiavanie schváleného časového plánu predloženého dodávateľom, tak aby bol v súlade s jednotlivými míľnikmi projektu, posudzovať kvalitu predložených vzoriek a spravovať a aktualizovať akčný plán s dodávateľom
• na základe uvedeného eskalovať relevantné problémy s kvalitou projektovému tímu podľa kritickosti prípadne ohrozenia validácie produktu
• plánovať kapacitné previerky (FULL RUN/ RUN&RATE PREVIERKY) a validovať proces a produkt u dodávateľa do sériovej výroby
• okrem toho budete spolupracovať s výrobným závodom a participovať pri procese internej validácie dodaných vzoriek od dodávateľov vo vývojovej a predsériovej fáze projektu.

- Ponúkame nadštandardné platové ohodnotenie
- 13. a 14. plat
- Možnosť pracovať na HOME OFFICE
- Pružný pracovný čas
- Príspevok na dopravu
- Program zamestnaneckých benefitov

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

Požadujeme:
*minimálne 2 roky praxe v oblasti zabezpečovania kvality v oblasti lisovania plastov (termoplasty, termosety, elastomery)
* skúsenosti v automobilovom priemysle a/alebo manažmente kvality
* znalosť technológie výroby komodita plasty
* vynikajúca znalosť metód kvality (napr. APQP, postup PPA podľa požiadaviek VDA/AIAG, 5 krát prečo-metóda ...) a súčasnými platnými normami pre automobilový priemysel napr. ISO9001 a IATF16949
* veľmi dobrá úroveň komunikácie v anglickom jazyku
* skúsenosti s prácou v medzinárodných tímoch
* ochota cestovať
* výhodou je platná licencia audítora VDA6.3

Spoločnosť HELLA je globálne pôsobiaci rodinný podnik s okolo 36 000 zamestnancami a viac ako 125 pobočkami vo viac ako 35 krajinách. Koncern HELLA vyvíja a vyrába komponenty a systémy svetelnej techniky a elektroniky v obchodnej oblasti automobilového priemyslu. HELLA okrem toho disponuje jednou z najväčších obchodných organizácií pre automobilové súčiastky, príslušenstvo, diagnostiku a servisné služby v Európe. V segmente špeciálnych produktov HELLA vyvíja výrobky pre špeciálne vozidlá a úplne nezávislé produkty, ako napríklad osvetlenie ulíc a priemyselné osvetlenie. V podniku so zahraničnou majetkovou účasťou vznikajú okrem toho kompletné moduly pre automobily, klimatizačné systémy a palubnú kabeláž. S približne 7 000 zamestnancami v oblasti výskumu a vývoja patrí HELLA k významným tvorcom inovácií na trhu.
Patrí tak medzi 40 najvýznamnejších svetových automobilových subdodávateľov ako aj medzi 100 najväčších nemeckých priemyselných podnikov.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Andrea Sandorova
Tel.: +421902951945
E-mail: poslať životopis
ID: 4453867  Dátum zverejnenia: 2.12.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 1 900 EUR/mesiac